مقالات

کشنده امپاور بهمن دیزل مجوز حمل کالاهای خطرناک را اخذ کرد

کشنده امپاور یکی از کشنده های معروف گروه بهمن دیزل است که با توجه به قدرت و کیفیت فوق العاده ای که دارد توانسته طرفداران بسیار زیادی را به خود اختصاص دهد. به تازگی این کامیون پرقدرت توانسته مطابق با تاییدیه وزات صمت، استاندارد حمل کالاهای خطرناک را دریافت نماید.بر طبق این مجوز کشنده امپاور می تواند 9 گروه مواد خطرناک شامل مواد منفجره، گازها، مایعات قابل اشتعال، اکسیدکننده ها و پراکسیدهای آلی، مواد سمی و عفونی، مواد پرتوزا، موا خورنده و سایر مواد خطرناک را بدون هیچ گونه مشکلی حمل نماید.
براساس اظهارات مدیر عامل بهمن دیزل درباره کشنده امپاور، استراتژی گروه بهمن در انتخاب کشنده امپاور، انتخاب محصولی منطبق بر آخرین استانداردهای بین المللی است. این کشنده دارای گیربکس اتوماتیک و ریتاردر 5 حالت،سیستم تعلیق بادی،سیستم هوشمند ترمز اضطراری AEBS است و همچنین دارای ظاهری مدرن و قیمتی رقابتی است.
کابین این کشنده بسیار مدرن و جادار است و دارای سقفی بند برای تردد راحت در کابین است و صندلی ارگونامیک راننده با سیستم تعلیق بادی، دو تخت خواب بزرگ و راحت نهایت آسایش و راحتی را برای افرادی که با این کشنده فعالیت می کنند فراهم نموده است.
البته کشنده امپاور دارای امکانات و آپشن های متعددی است و اکنون با اخذ این مجوز حمل کالاهای خطرناک براساس گواهی اخذ شده استاندارد اروپا R015 فراهم شده است.

مطالب مشابه

شاید علاقه‌مند باشید به
Close
Back to top button
Close
Close