آخرین اخبار روز کامیون

حضور کشنده امپاور BD500 در بورس کالا، دی 1401

کشنده تک محور و پرقدرت امپاور یکی از معروف‌ترین کشنده‌های گروه خودروسازی بهمن دیزل است که با داشتن امکاناتی مانند کولر درجا و مجوز حمل کالای خطرناک ADR توانسته در زمره‌ی پرکاربردترین کشنده‌های گروه بهمن دیزل شناخته شود.کشنده امپاور BD500 با بهره گیری از یک موتور 6 سیلندر توربو دیزل 11/ 8 لیتری می‌تواند با قدرت 490 اسب بخار و گشتاوری 2300 نیوتن متر فعالیت نماید. ریتاردر یکی از قطعات مهمی است که به منظور متوقف کردن خودروهایی با وزن بالا مورد استفاده قرار می‌گیرد.

ریتاردی که بر روی کشنده امپاور تعبیه شده است از نوع ZF آلمان بوده که یکی از بهترین ریتاردرها است و دارای پنج حالت مختلف است.سیستم تعلیق اکسل عقب این کشنده از نوع تمام پنوماتیکی بوده که به واسطه ی داشتن 4 بالن و سیستم کنترل ECAS امکان تنظیم ارتفاع اکسل عقب و ذخیره ارتفاع مد نظر را فراهم می‌کند. کشنده امپاور با کابین مرتفع و مسطح با ساختار شناور چهار نقطه ای شرایطی استاندارد را برای حفظ سلامت راننده و سرنشینان فراهم می‌کند. همچنین این کشنده علی رغم طراحی مدرن و امکانات رفاهی زیادی که دارد با بهره گیری از سیستم های امنیتی چون سیستم هشدار حرکت بین خطوط LDWS، سیستم کنترل حرکت در سربالایی HSA و سیستم هشدار برخورد با مانع از جلو (FCW)، با همکاری ترمز هوشمند اضطراری AEBS در شرایط کاهش هشیاری راننده و شرایط پرخطر احتمال وقوع تصادف را به میزان قابل توجهی کاهش می‌دهد.

گروه بهمن دیزل به عنوان تولید کننده کشنده امپاور BD500 روز یکشنبه 27 آذر این کشنده را با قیمت پایه سه میلیارد و 130 میلیون تومان در بورس کالا عرضه می‌کند.این عرضه سومین تجربه فروش کشنده امپاور BD500 در بورس کالا خواهد بود.خریداران کشنده امپاور بایستی شرایطی داشته که در قسمت زیر به این شرایط اشاره خواهیم کرد.

شرایط خریداران کشنده امپاور BD500 در بورس کالا

  • خریداران برای انجام این معاملات بایستی کد سجام داشته باشند.
  • سررسید قرارداد سلف این خرید 30 بهمن 1401 اعلام شده است.


مطالب مشابه

Back to top button
Close
Close