آخرین اخبار روز کامیون

شرایط فروش کامیونت فورس 6 تن خوابدار ( اردیبهشت 1402)

کامیونت فورس 6 تن یکی از موفق‌ترین محصولات شرکت بهمن دیزل است که به واسطه ی عملکرد و کیفیت فوق العاده ای که دارد طرفداران بی‌شماری را به خود اختصاص داده است. اخیرا به منظور راحت‌تر شدن شرایط برای علاقمندان شرایط فروش ویژه ای برای کامیونت فورس 6 تن خوابدار آغاز شده است. براساس این شرایط فروش، ثبت نام نقدی کامیونت فورس 6 تن به صورت آنلاین از روز شنبه مورخ 23 اردیبهشت ماه ساعت 10 صبح تا ساعت 16 روز دوشنبه مورخ 25 اردیبهشت ماه انجام خواهد شد.
کامیونت فورس 6 تن خوابدار به رنگ سفید مدل 1402 بوده و تحویل این خودرو بدون کاربری در هفته دوم تیر ماه 1402 اعلام شده است.این خودرو با کاربری‌های روکش فلزی، بغلدار فلزی بازشو، باری فلزی، مسقف فلزی، مسقف فلزی حمل نوشابه، مسقف چادری بغلدار بازشو فلزی و مسقف ایزوله قابل عرضه به مشتریان می‌باشد.

کامیونت فورس 6 تن خوابدار به یک موتور آمریکایی تجهیز شده است که برای ساخت بسیاری از خودروهای سنگین از این موتور استفاده می‌شود. توان موتور این خودرو 155 اسب بخار و حجم موتور آن 3760 سی سی است. این خودرو از استاندارد آلایندگی یورو 5 برخوردار بوده و به صورت 4 سیلندر طراحی شده است.کابینی که برای کامیونت فورس 6 تن خوابدار طراحی شده است بسیار نرم و بی سرو صدا است و در مقایسه با سایر خودروهای هم تناژ خود کابین بزرگتری دارد. سیستم ترمز ضد قفل و EBD برای ایجاد تعادل و پایداری طراحی شده است که از سر خوردن ماشین در جاده‌های لغزنده جلوگیری می‌کند.

در صورتی که می‌خواهید اطلاعات بیشتری در مورد شرایط فروش نقدی کامیونت فورس 6 تن خوابدار به دست آورید جدول زیر را مشاهده نمایید. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد قیمت کامیونت فورس 6 تن با کارشناسان فروش ما در ارتباط باشید.

نام محصولنام کاربریموعد تحویل (به همراه کاربری)
کامیونت فورس 6 تن خوابدارکاربری باری چوبی با روکش فلزیهفته آخر مرداد ماه 1402
بغلدار فلزی بازشو
باری فلزی
مسقف فلزی
مسقف فلزی حمل نوشابه
مسقف چادری بغلدار بازشو فلزی
مسقف ایزوله

مطالب مشابه

Back to top button
Close
Close