اخبار مهم

قیمت کشنده شاکمن آرین دیزل 1402 مشخص شد.

کشنده شاکمن X5000 یکی از خودروهای تجاری تک دیفرانسیل است که طراحی و تولید آن توسط شرکت آرین دیزل انجام شده است و از نیمه دوم سال 1401 روانه بازار خودروسازی شده است. موتور به کار رفته در این کامیون کامینز دانگ فنگ است که یکی از قدرتمند‌ترین موتورهای موجود در میان خودروهای تجاری موجود در بازار است و قادر به تولید 520 اسب بخار و 2400 نیوتن متر گشتاوری می‌باشد.

وزن خالص کامیون کشنده شاکمن حدود 7 تن و مجموع وزن ناخالص آن حدود 44 تن است. در آذرماه 1401 کشنده شاکمن با قیمت حدودی 3.480 تومان به فروش می‌رسید. اما با افزایش نرخ ارز همانند دیگر کالاها خودورهای سنگین نیز دچار افزایش قیمت شدند و هم اکنون در بهار 1402 این کامیون با قیمت حدودی 4.300 در اختیار مشتریان قرار خواهد گرفت. البته لازم به ذکر است که بدانید قیمت این کشنده به طور دقیق مشخص نیست اما آن دسته از عزیزانی که این کشنده را با قیمت 3.480 خریداری کردند به دلیل افزایش قیمت ایجاد شده بایستی مابقی مبلغ را پرداخت نمایند تا بتواند کامیون کشنده شاکمن را تحویل بگیرند.

براساس آمارهای به دست آمده از قیمت کشنده شکموتو حدود 800 میلیون به قیمت این خودرو اضافه شده است اما بد نیست به این نکته اشاره کرد که کشنده شاکمن در مقایسه با دیگر خودروهای چینی مانند کشنده دیما یا فوتون 460 افزایش قیمت کمتری داشته و بقیه خودروهای سنگین قیمتی بالای 4.800 میلیارد تومان دارند.

با توجه به تورم حاکم در کشور و بالا رفتن نرخ دلار قیمت ذکر شده دقیق نیست. لذا برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد قیمت دقیق این کامیون در سال 1402 با کارشناسان ما در واحد فروش در ارتباط باشید.

مطالب مشابه

Back to top button
Close
Close