تولیدکنندگان کامیونتولیدکنندگان ماشین آلات راه سازی

شرکت تیراژ دیزل

شرکت های تیراژ دیزل در سال 1343 با سرمایه کاملا خصوصی تاسیس شد و فعالیت خود را درحوزه عمرانی (راه آهن،راهسازی ،احداث تونل و پل و …) و حوزه تولیدی آغاز کرده و این فعالیت ها به مرور زمان گسترش پیدا کرده است.

انواع کشنده بی بن جهت مشاهده انواع کشنده تیراژ دیزل کلیک کنید.

انواع کامیون بی بن جهت مشاهده انواع کامیون تیراژ دیزل کلیک کنید.

شرکت تیراژ دیزل

شرکت تیراژ دیزل در سال 1343 با سرمایه کاملا خصوصی تاسیس شد و فعالیت خود را درحوزه عمرانی (راه آهن، راهسازی ،احداث تونل و پل ، معدن و پالایشگاه و پتروشیمی ) و حوزه تولیدی (ماشین آلات راهسازی ،ساندویچ و پانل های سقفی و دیواری ) آغاز کرده و این فعالیت ها به مرور زمان گسترش پیدا کرده است.

این شرکت تخصص گرایی ،کیفیت و استفاده از تکنولوژی روز  با در نظر گرفتن شایستگی های فنی ومدیریتی را سرلوحه کار خود قرار داده  و با هدف حضور  دربازار خودروهای تجاری و عرضه محصولات ناوگان حمل و نقل باری تحت نظر گروه شرکتهای تیراژ دیزل آغاز بکار نموده است این شرکت به منظور حضور فعال در عرصه خودروهای سنگین و معرفی محصولات با کیفیت ودارای استانداردهای جهانی به بازار نکات بسیاری را بر اساس نیاز بازار ایران در نظر گرفته  که از جمله آن میتوان به ایمنی بالا ، نام تجاری معتبر امکان سرویس ساده و تامین ارزان قطعه ، راحتی و آسایش راننده و سرنشین و….. اشاره نمود

برهمین اساس شرکت کامیون سازی بیبن تراک که فعالیت خود را با همکاری شرکت بنز آلمان و تولید تحت لیسانس آن شرکت آغاز نموده بعنوان شریک شرکت تیراژدیزل معرفی گردیده است.

در این برخی از نقاط قوت و مزایای محصولات این شرکت را بر می شماریم:

-سابقه طولانی تولید و حضور گسترده در بازار ایران

-برخورداری از قابلیت ها و کیفیت بالای برند بنز

-خدمات آسان و ارزان قطعات و سهولت در تامین قطعات یدکی

-قدرت بالای موتور و گیربکس

– تزیینات جدید و لوکس داخل اتاق و امکانات رفاهی مناسب جهت راحتی راننده و سرنشین مانند سیستم تهویه مطبوع ،تختخواب ،صندلی بادی

-ویژگیهای کامیون خارج جاده ای مانند  سپر فلزی  و چرخ 24 اینچ و ارتفاع مناسب شاسی

در نهایت اینکه شرکت تیراژ دیزل در حال حاضر بعنوان نماینده انحصاری و رسمی شرکت کامیون سازی بیبن BEIBEN در ایران می باشد و محصولات باری و کمپرسی با نام تجاری NG80A را در دو مدل دو محور و سه محور عرضه می کند.

مطالب مشابه

Back to top button
Close
Close