بلاگمقالات

معرفی خودروهای سنگین داخلی با کیفیت

در سال‌های اخیر تولیدکنندگان داخلی خودروهای سنگین با برخورداری از تکنولوژی روز دنیا و متدهای برتر توانسته‌اند به موفقیت های بسیار و تولید خودروهای با کیفیت داخلی دست یابند. در این راستا وزارت صنعت، معدن و تجارت به ارزیابی کیفیت خودروهای تولید شده در داخل کشور پرداخته است.
در بررسی انجام شده؛ محصولات، متناسب با کیفیتی که دارند قادر به دریافت یک تا پنج ستاره کیفی هستند که یک ستاره بیانگر پایین‌ترین کیفیت و پنج ستاره، بالاترین سطح کیفیت می‌باشد.
براساس ارزیابی صورت گرفته در خرداد ماه سال جاری، وزارت صنعت، معدن و تجارت کامیونت هیوندای HD65 را به عنوان با کیفیت ترین خودروی سنگین داخلی در بخش خودروهای باری معرفی کرده و در ادامه افزوده است که این کامیونت توانسته چهار ستاره از پنج ستاره کیفی را از آن خود کند.
پس از کامیونت هیوندای، کامیونت الوند شرکت سایپا دیزل، کامیونت فاو 6 تن Tiger V شرکت سیبا موتور و همچنین کامیونت شیلر 6 تن شرکت بهمن دیزل دارای سه ستاره کیفی هستند.
در دسته‌بندی کشنده‌های داخلی موجود در بازار کشنده فوتون AUMAN H4 محصول شرکت ایران خودرو دیزل در زمره برترین کشنده قرار گرفته است و توانسته سه ستاره کیفی را دریافت نماید.
از انواع خودروهای مسافری، به عنوان خودروی با کیفیت می‌توان به مینی‌بوس شیلر محصول شرکت بهمن دیزل نیز با سه ستاره کیفی اشاره کرد.

مطالب مشابه

Back to top button
Close
Close