کشنده ی بنز آکتروس در ایران

مرسدس بنز،به آلمانی ( Mercedes-Benz)  یگ شرکت خودروسازی آلمانی است، که در زمینه طراحیو ساخت انواع خودرو، کامیون، اتوبوسو موتورهای درون سوز، همچنین ارائه خدمات مالی نیز تعمیر خودرو فعالیت می‌نماید. مرسدس بنز آکتروس یکی از بهترین کشنده های این شرکت آلمانی است که لقب کامیون سال 2012 را به خود اختصاص داد. آکتروس با طیف وسیعی از امکانات و مهندسی بدون نقص آلمانی ها وارد بازار کامیون های کشنده شد تا گوی سبقت را از رقبای خود برباید.

اکتروس جدید با 5 کابین مختلف ارائه می شود که بسته به نوع کاربری، مالک می تواند گزینه مورد نیاز خود را انتخاب کند.

امکانات و تجهیزات بنز آکتروس

این کشنده جدید مجهز به موتور توربودیزل 12.8 لیتری می باشد که توانایی تولید 510 اسب بخار نیرو را دارد. گیربکس بزرگ 12سرعته ی آن به خوبی می تواند از پس چثه بزرگ این کشنده برآید. در داخل این کشنده لیست کاملی از تجهیزات وجود دارد که می توان به دو تخت خواب بزرگ که علاوه بر راحتی و زیبایی قابلیت تنظیم در چند جهت را دارد. از دیگر امکانات این کشنده ی قدرتمند یخچال، محل قرارگیری نوت بوک، میزهای تاشو ،بلوتوث، شارژ موبایل، رادیو و پخش سی دی اشاره کرد.

یکی از فاکتورهای برتری کشنده آکتروس استهلاک و هزینه ی نگهداری پایین آن در مقابل سایر رقبای خود است.

چرا کشنده بنز آکتروس

این کشنده به طور استاندار از موتورهای دیسکی  با سيستم‌هاي ABS- ASR-EBS بهره مي‌برند و داراي ترمز موتور هستند. اگر کشنده ای میخواهید که سالیان سال همسفر شما باشد و خم به ابرو نياورد و بعد از ده سال به مانند روز اول قبراق و سرحالش ببينيد كشنده‌ي مرسدس بنز آكتروس  كشنده‌اي است كه خوب مي‌ماند. در هنگام خريد به غير از توانايي‌هاي كشنده بايد به عوامل مهمي همچون خدمات پس از فروش و در دسترس‌بودن قطعات ‌و لوازم اصلي، وجود تعمير‌كاران تخصصي كشنده‌ي موردنظر، بالابودن ارزش دست‌دوم كشنده و مشتري‌پسند‌بودن آن دقت داشته باشيم.