کشنده

کشنده ی بنز آکتروس

کشنده ی بنز آکتروس در ایران

مرسدس بنز،به آلمانی ( Mercedes-Benz)  یگ شرکت خودروسازی آلمانی است، که در زمینه طراحیو ساخت انواع خودرو، کامیون، اتوبوسو موتورهای درون سوز، همچنین ارائه خدمات مالی نیز تعمیر خودرو فعالیت می‌نماید. مرسدس بنز آکتروس یکی از بهترین کشنده های این شرکت آلمانی است که لقب کامیون سال 2012 را به خود اختصاص داد. آکتروس با طیف وسیعی از امکانات و مهندسی بدون نقص آلمانی ها وارد بازار کامیون های کشنده شد تا گوی سبقت را از رقبای خود برباید.

اکتروس جدید با 5 کابین مختلف ارائه می شود که بسته به نوع کاربری، مالک می تواند گزینه مورد نیاز خود را انتخاب کند.

امکانات و تجهیزات بنز آکتروس

این کشنده جدید مجهز به موتور توربودیزل 12.8 لیتری می باشد که توانایی تولید 510 اسب بخار نیرو را دارد. گیربکس بزرگ 12سرعته ی آن به خوبی می تواند از پس چثه بزرگ این کشنده برآید. در داخل این کشنده لیست کاملی از تجهیزات وجود دارد که می توان به دو تخت خواب بزرگ که علاوه بر راحتی و زیبایی قابلیت تنظیم در چند جهت را دارد. از دیگر امکانات این کشنده ی قدرتمند یخچال، محل قرارگیری نوت بوک، میزهای تاشو ،بلوتوث، شارژ موبایل، رادیو و پخش سی دی اشاره کرد.

یکی از فاکتورهای برتری کشنده آکتروس استهلاک و هزینه ی نگهداری پایین آن در مقابل سایر رقبای خود است.

چرا کشنده بنز آکتروس

این کشنده به طور استاندار از موتورهای دیسکی  با سیستم‌های ABS- ASR-EBS بهره می‌برند و دارای ترمز موتور هستند. اگر کشنده ای میخواهید که سالیان سال همسفر شما باشد و خم به ابرو نیاورد و بعد از ده سال به مانند روز اول قبراق و سرحالش ببینید کشنده‌ی مرسدس بنز آکتروس  کشنده‌ای است که خوب می‌ماند. در هنگام خرید به غیر از توانایی‌های کشنده باید به عوامل مهمی همچون خدمات پس از فروش و در دسترس‌بودن قطعات ‌و لوازم اصلی، وجود تعمیر‌کاران تخصصی کشنده‌ی موردنظر، بالابودن ارزش دست‌دوم کشنده و مشتری‌پسند‌بودن آن دقت داشته باشیم.

Tags

مطالب مشابه

شاید علاقه‌مند باشید به
Close
Back to top button
Close
Close