کمپرسی

کامیون کمپرسی P380

 اسکانیا P380

یکی از نمونه های موفق شرکت اسکانیا، کامیون کمپرسی P380 است. کمپرسی P380 با حفظ مشخصات فنی بالا و نوآوری هایی در مشخصات فنی آن روانه بازار حمل و نقل جاده ای دنیا شد. اسکانیا همواره نامی معتبردر عرصه تولید ماشین های سنگین بوده که با تولید انواع مختلفی از کامیون کمپرسی بازهم نام خود را در ذهن طرفداران این برند سوئدی زنده می کند.

اسکانیا سری P از نظر گشتاور، حجم و قدرت ارتقا یافته است، به این صورت که گشتاور تا 2100 نیوتن‌متر، حجم موتور تا 13 لیتر و قدرت آن از 230 تا 420 اسب بخار ارتقا یافته است. سری P بیشترین میزان تنوع را با توجه به نوع کابین در بازار خودروهای سنگین دارد. در این سری کابین‌های متعددی وجود دارند که قابلیت قرارگرفتن بر روی شاسی‌های متفاوت را دارند.

استفاده از موتور جدید با گشتاور بالا این مدل را بیش از پیش رقیبی جدی برای تولیدات کمپانی‌های رقیب اسکانیا کرده است. تکنولوژی موتورهای EGR سبب شده است که مصرف سوخت به میزان قابل قبولی کاهش پیدا کند. علاوه بر این، ایجاد فضای بیشتر در شاسی این سری کامیون‌ها امکان وجود فضای بیشتر برای باک سوخت و قرار دادن تجهیزات دیگر را فراهم آورده است.

همچنین کابین بزرگ باعث شده است که طراحان بتوانند امکانات متفاوتی را در داخل آن بکار ببرند. به لطف شاسی که در مورد آن صحبت کردیم، می‌توان از آن در موارد گوناگون استفاده کرد؛ به طور مثال بر روی شاسی‌ مدل‌های  P360 وP400 می‌توان از تانکر سوخت با حجم 6100 لیتر، میکسر 8×4، کمپرسی و ترنسپورتر استفاده کرد

در مدل‌های سری P تفاوت، پویایی و دقت را براحتی احساس خواهید کرد. جلو پنجره زیبا با طراحی جدید و استفاده از بندهای افقی بیشتر نسبت به مدل‌های پیشین و استفاده از لوگوی اسکانیا زیبایی این کامیون را دوچندان کرده است.

برای اطلاع از شرایط فروش کمپرسی اسکانیا با کارشناسان ما تماس بگیرید.

مطالب مشابه

شاید علاقه‌مند باشید به
Close
Back to top button
Close
Close