تریلر

تریلر چادری سقف ثابت ماموت

تریلر چادری از نمونه تریلرهای پرفروش و پر کاربرد هستند که برای حمل بارهایی که نیاز به احتیاط بیشتری دارند مانند اثاثیه منزل و… از آن استفاده می شود.

تریلر چادری کشویی سه محوراز اصلی ترین محصولات تولیدی شرکت ماموت است که استانداردهای رعایت شده در این محصول و ویژگی هایی مثل پایه کشویی ، سقف کشویی، قابلیت تنظیم ارتفاع و … این محصول را به یکی ازتریلرهای قدرتمند ورقیبی برای محصولات داخلی و خارجی ساخته است. شرکت ماموت در راستای جلب رضایت مشتری این محصول را با متعلقات مشخص و نیز تجهیزات سفارشی عرضه می کند. جهت کسب اطلاع ازشرایط فروش اقساطی تریلرهای ماموت به صفحه شرایط فروش اقساطی مراجعه فرمایید.

مشخصات فنی تریلر چادری

ساختارشاسی و قطعات فلزی ساخته شده از فولادهای با استحکام بالا (st52+3/Qst 380tm)
شاسی: تیرهای اصلی شاسی از فولادهای تمام جوشی مخصوص و فابریک آلمانی بوده و تمام قطعات از مقاطع پرسی از فولادهای مخصوص می باشد.
زیربندی و محورها: سه عدد محور 9 تن دیسکی و کاسه ایBenz-AYDIN -PBW- SAF با زیربندی بالنی آلمانی
سیستم ترمز: WABCO آلمانی با شیر سبک و سنگین اتوماتیک، 2 عدد بوستر جفت بر روی هر محور .
سیستم برق: کلید هفت پل با خط برق 12 ولت و 24 ولت با چراغهای عقب و بغل مجهز به سیستم هشدار دهنده دنده عقب. تمام چراغها مجهز به لامپ LED می باشند.
جکدوسرعته آلمانی با ظرفیت دینامیکی 24 تن و استاتیکی 50 تن (Haccon-jost) – دوسرعته ایتالیایی با ظرفیت دینامیکی 28 تن و استاتیکی 80 تن (Orlandi)
رنگ آمیزیشات شده با سایز 2/5 یک لایه ضد زنگ اپوکسی و رنگ نهایی از نوع پلی اورتان طبق نظر مشتری.
میل ریش: یک عدد میل ریش 2 اینچ + GF+ آلمانی.
رینگ و لاستیک :6 عدد رینگ یک تکه خارجی و لاستیک بارز 385/65R 22/5
متعلقات: سیستم EBS ( سیستم الکترونیکی ضدبلوکه و ضدواژگون شدن تریلر)، بالابر محور جلو به صورت دستی و اتوماتیک، یک عدد دنده 5 ، دارای زاپاس بند دوبل، دو عدد جعبه ابزار به طرح L بطول 2/5 متر، دارای قفل پارک، چهار عدد کشتی بند، یک عددجای کپسول آتش خاموش کن، تانکر آب 200 لیتری، بکسل بند عقب

مطالب مشابه

Back to top button
Close
Close