بلاگکشندهمقالات

کشنده مرسدس بنز آکتروس سری F رونمایی شد.

کشنده‌های آکتروس از سال 1996 با فناوری به روز و پیشرفته، دارای بالاترین سطح ایمنی و استاندارد در میان رقبای خود بوده‌اند و توانسته‌اند تجربه‌ای جدید و منحصر بفرد را برای رانندگان به ارمغان بیاورند. این دسته از کشنده‌های مرسدس بنز همواره از محبوبیت بالایی در میان رانندگان برخوردار هستند اما گاهی مواقع قیمت بالای آن‌ها، خرید چنین کامیونی را برای برخی از اقشار جامعه غیر ممکن می‌سازد.

لذا در پی محبوبیت بالایی که این سری از کشنده های مرسدس بنز داشتند؛ گروه دایملر بار دیگر به منظور پوشش بخشی از نیازهای بازار از سری جدید کشنده بنز آکتروس در مدل F رونمایی کرده است. اما اینبار هدف این خودرو ساز آلمانی، تولید کامیونی مقرون به صرفه و عملگرا بوده است؛ لذا امکاناتی را که وجود آن‌ها ضرورتی نداشته، حذف نموده است.

کشنده آکتروس مدل f

در رابطه با تغییرات و معرفی کشنده مرسدس بنز آکتروس F، می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • اولین و مهمترین نکته‌ای که در رابطه با این خودروی تازه وارد لازم به ذکر است، استفاده از موتورهای OM470 و OM471 با قدرت 530 اسب بخار می‌باشد.
  • کشنده آکتروس F در انواع تک محور و جفت محور به همراه وزن ناخالص تا 26 تن ارائه می‌گردد.
  • دوربین‌های کناری کشنده حذف شده‌اند و همچون نمونه‌های اولیه به جای آن آینه‌های جانبی معمولی تعبیه شده است.
  • در کشنده مرسدس بنز آکتروس مدل F امکانات ایمنی و رفاهی دیگری نظیر کروز کنترل نیز حذف شده است.
  • و…

سری جدید کشنده مرسدس بنز آکتروس بهترین گزینه برای افراد و یا سازمان‌هایی است که به دنبال کامیونی کاربردی با صرف نظر از پیچیدگی‌ها و قیمت مناسب هستند؛ می‌باشد. اما قابل ذکر است که اگرچه برخی از امکانات رفاهی این کامیون بنز حذف شده است اما کماکان دارای کیفیت و ایمنی بالایی در میان رقبای خود است و کاربرد چنین محصولی را می‌توان در پخش مواد نفتی معرفی کرد.

کابین کشنده آکتروس f

و همچنین در رابطه با زمان عرضه این محصول لازم به ذکر است که احتمال می‌رود در ژانویه سال با 2021 با قیمتی مناسب وارد بازار شود.

مطالب مشابه

Back to top button
Close
Close