بلاگکامیونمقالات

شرکت آمیکو از جدیدترین محصول خود، کامیون میکسر 2631 آمیکو رونمایی کرد.

شرکت ارس خودرو دیزل ( آمیکو) یکی از قدیمی‌ترین تولیدکننده های خودروهای سنگین و آفرود در کشور است که همواره با تولید محصولاتی با کیفیت، جایگاه ویژه ای در صنعت خودرو داشته است. گفتنی است که از میان محصولات متعدد شرکت آمیکو، کمپرسی 2631 با استقبال بی نظیری رو به رو شد و فروش بالایی را از آن خود کرد.

بدین ترتیب این کمپانی باتوجه به نیاز بازار ارتقا و بروز رسانی کمپرسی 2631 آمیکو را در دستور کار خود قرار داد. اگرچه تحریم ها کماکان، گریبانگیر صنعت خودرو بوده است اما شرکت آمیکو با تکیه بر توان و دانش متخصصان، موفق به طراحی و تولید نسل جدید کامیون 2631 آمیکو با کاربری میکسر شد.

کامیون میکسر آمیکو

مشخصات فنی میکسر 2631 آمیکو

کامیون میکسر 2631 آمیکو از نظر ظاهری و طراحی کابین و همچنین مشخصات فنی کاملا مشابه کامیون کمپرسی 2631 آمیکو است و آن را می توان در واقع نمونه ارتقا یافته محصول قبلی دانست.

  • در رابطه با مشخصات فنی و تفاوت میکسر 2631 با کمپرسی آمیکو باید گفت که در نمونه جدید سیستم های تعلیق، موتور و شاسی کامیون تقویت شده و استاندارد آلایندگی آن از یورو 2 به یورو 5 پلاس ارتقا یافته است.
  • از دیگر مشخصات فنی میکسر آمیکو می‌توان به موتور 6 سیلندر EEV 400 مجهز به توربوشارژ-اینتر کولر اشاره کرد. موتور این کامیون دارای قدرت 400 اسب بخار و گشتاور 1950 نیوتن متر می‌باشد.
  • کلاچ تک صفحه‌ای خشک با فنر دیافراگمی و هیدرولیکی یکی دیگر از مشخصات فنی این کامیون است.
  • کامیون آمیکو 2631 قادر به حمل بارهایی به ظرفیت 26 تن است و لازم به ذکر است که سازه هیدرولیکی بارگیری آن را آسان می کند.
کامیون میکسر جدید آمیکو
  • در رابطه با گیربکس این کامیون باید گفت که 14 دنده، 12 دنده در جلو و 2 دنده در عقب را در اختیار راننده قرار می‌دهد.
  • شرکت ارس خودرو دیزل از اکسل هایی با تکنولوژی شرکت MAN برای این کامیون بهره گرفته است. اکسل جلو از نوع صلب یک تکه ای با ظرفیت حمل بار 8 تن و اکسل عقب مرکزی با کاهنده سرتوپی‌‌‌ها با قابلیت حمل بار 16 تن می‌باشد.
  • مهندسان شرکت آمیکو به منظور افزایش قدرت خودرو، شاسی میکسر 2631 را به صورت دوبل طراحی کرده‌اند، زیرا در اغلب مواقع این خودروها بیش از ظرفیت بارگیری می‌شوند که به شاسی آسیب می زند و آمیکو با این طراحی، سعی در رفع مشکل نموده است.


قیمت کامیون میکسر 2631 آمیکو

میکسر آمیکو را با امکانات و تجهیزاتی گسترده، می‌توان هم رده خودروهای خارجی و پر قدرت معرفی کرد اما بدیهی است که این خودرو به واسطه تولید داخل بودن از قیمتی مناسب و مقرون به صرفه در مقایسه با نمونه های خارجی دانست. بدین ترتیب کامیون میکسر 2631 آمیکو با قیما 3 میلیارد و 550 میلیون تومان در نمایندگی های معتبر ارس خودرو دیزل به فروش می‌رسد.
برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه فروش میکسر جدید آمیکو با نمایندگی های این کمپانی تماس حاصل فرمایید.

مطالب مشابه

شاید علاقه‌مند باشید به
Close
Back to top button
Close
Close