کامیونت

کامیونت فاو

کامیونت فاو 6 تن


شرکت بهمن موتور متعلق به گروه بهمن (سهامی عام) به عنوان یکی از شرکتهای شناخته شده تولید خودرو در کشور است .کار این شرکت تولید و مونتاژ خودروهای سواری لوکس مزدا 2 و 3 و سواری B50 و انواع وانت و وانت های لوکس و مینی تراک جهت عرضه به بازار داخل کشور و صادرات بوده است این شرکت با تکیه بر فن آوری های روز جهان در زمینه تولید خودرو و مونتاژ خودروهای لوکس و مطمئن با استانداردهای جهانی نیاز شهروندان و خانواده ها و با تولید و مونتاژ وانت در حوزه حمل و نقل بخشی از تقاضای داخلی را رفع کرده است.

یکی از محصولات شرکت بهمن موتور کامیونت 6 تن فاو میباشد که از سال 1395 وارد بازارشده و استقبال خوبی از این خودرو در ایران به وجود آمد و میزان فروش بالایی در بازار داشت.

مشخصات فنی کامیونت 6 تن فاو

موتور کامنز ISF با ۱۴۰ اسب بخار و مجهز به اینترکولر، حجم موتور نزدیک به ۴ لیتر

گیربکس دستی زداف ZF مجهز به ۶ دنده

وزن کامیونت بدون بار ۲۹۵۰ کیلوگرم

وزن ناخالص مجاز حداکثر تا ۶ تن

ترمز بادی دومداره مستقل مجهز به ABS

دارای کولر و بخاری و ظرفیت باک 130 لیتر

این ماشین توجه خیلی از متقاضیان کامیونت را به خود جلب کرده وبسیار برتر نسبت به خودروهای هم سطح خود از قبیل الوند یا جک یا کاویان میباشد. این خودرو از لحاظ استقامت و قدرت بدنه از ایسوزو محکمتر است طول شاسی کامیونت فاو 5 متر میباشد که یکی ار امتیازهای مثبت این خودرو لحاظ می شود.

امکانات این کامیونت با کشنده های آن در یک سطح میباشد زیرا کشنده های فاو از لحاظ امکانات حرف اول را میزند. این خودرو از زمانی که وارد بازار شده است از نظر قیمت مناسب و امکاناتی که دارد  رقابت چشم گیری با کامیونت های دیگر را داشته که این رقابت باعث افزایش قیمت خودرو شده است.

جهت اطلاع از لیست قیمت خودرو به صفحه قیمت روز کامیون مراجعه فرمائید و در صورت تمایل برای خرید اقساطی کامیونت به فاو به صفحه فروش اقساطی کامیونت فاو مراجعه نمایید.

Tags

مطالب مشابه

شاید علاقه‌مند باشید به
Close
Back to top button
Close
Close