کامیونت

انواع کامیونت فاو

مدل های مختلف کامیونت فاو در ایران

سیبا موتور زیر مجموعه ای از گروه بهمن و گروه تراکتورسازی ایران بوده که با نام شرکت سرمایه گذاری کاردان امین بصورت سهامی عام فعالیت خود را شروع و در تاریخ  ۱۲/۰۳/۱۳۸۶   به نام شرکت سیبا موتور تغییر نام یافته است. سیبا موتور نماینده انحصاری شرکت  ( FAW ) اولین و بزرگترین خودرو ساز چین در ایران میباشد.

فاو که یک شرکت قدیمی چینی است باهمکاری سیبا موتورمحصولات خود را وارد بازار ایران می کند. شرکت سیبا موتور در تلاش است تا با بهره گیری از فرصت های ایجاد شده در حوزه صنعت خودرو و همکاری تجاری با سایر شرکت های بزرگ خودروسازی خارجی ، به بزرگترین شرکت واردات خودرو و یکی از بزرگترین شرکت های تولید خودرو در کشور تبدیل شود.

کامیونت فاو در 3 مدل کامیونت 5 تن و کامیونت 6 تن و کامیونت 8 تن تولید می شوند.

کامیونت 6 تن فاو وزنی معادل ۲۹۵۰ کیلوگرم بدون در نظر گرفتن بار را داراست که می تواند حداکثر تا 6 تن بار را تحمل کند. این کامیونت دارای باک آلومینیوم با ظرفیت 130 لیتراست و حجم موتور4 لیتری است.

کامیونت 8 تن فاو که قرار است به زودی وارد بازار شود دارای وزنی معادل 3850 کیلوگرم بدون در نظر گرفتن بار که می تواند حداکثر تا 8 تن بار را تحمل کند. این کامیونت دارای کولر و بخاری است و ظرفیت باک آن معادل 180 لیتراست.

 

برای اطلاعات بیشتر در مورد قیمت این کامیونت ها به صفحه قیمت کامیون ها مراجعه فرمایید.

 

 

Tags

مطالب مشابه

شاید علاقه‌مند باشید به
Close
Back to top button
Close
Close