آخرین اخبار روز کامیونبلاگ

افزایش قیمت کامیونت فوتون

شرکت خودروسازی فوتون یکی از تولیدکنندگان چینی است که در زمینه طراحی و تولید انواع خودروهای سنگین و نیمه سنگین با تناژ باری متفاوت فعالیت می‌کند. در این راستا می‌توان به کامیونت 8 تن فوتون و کامیونت 6 تن فوتون به صورت تک کابین و یا خوابدار با استاندارد آلایندگی یورو 4 اشاره کرد و همچنین بکارگیری متدهای روز دنیا جهت تولید خودروهای فوتون، آن‎‌ها را به محبوب‌ترین و پرفروش‌ترین محصولات بازار تبدیل نموده است.
اما متاسفانه نوسانات ارز و جهش قیمت‌ها، قیمت کامیونت 6 تن فوتون را نیز تحت تاثیر قرار داده است و شاهد افزایش قیمت 12 میلیون تومانی قیمت کامیونت فوتون 6 تن بوده‌ایم. درحالیکه قیمت کامیونت 8 تن فوتون با ظرفیت بارگیری بالاتر تغییری نداشته است و کماکان با قیمت سابق به فروش می‌رسد.
لازم به ذکر است که به دنبال استقبال بی نظیر مشتریان، به تازگی طرح ویژه‌ای جهت فروش اقساطی کشنده فوتون یورو 4 با اقساط بلند مدت و حداقل پیش پرداخت در سال 99 ارائه شده است. برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه از شرایط خرید اقساطی کشنده فوتون و دریافت قیمت روز کامیون، از طریق شماره‌های تماس موجود در سایت با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

مطالب مشابه

Back to top button
Close
Close