آخرین اخبار روز کامیونبلاگشرایط فروش اقساطیفروش ویژه

شرایط پیش فروش کشنده دافران

شرکت خودرو سازی شایان دیزل که به تازگی در صنعت خودروسازی فعالیت خود را آغاز نموده است، درپی رونمایی از اولین و جدیدترین محصول مونتاژی خود با نام تجاری کشنده دافران (DAFRAN H7) شرایط ویژه‌ای را برای پیش فروش کشنده دافران درنظر گرفته است.
کشنده دافران به اعتقاد کارشناسان و خودروسازان از لحاظ تجهیزات و دارا بودن امکانات گسترده درزمره برترین کشنده‌های بازار خودرو قرار گرفته است و از اینرو انتظار می‌رود به زودی بازار رقابتی عجیبی در میان این کشنده تازه وارد و سایر کشنده‌های موجود در بازار ایجاد شود. درخصوص ویژگی‌های منحصر بفرد اولین محصول شرکت شایان دیزل می‌توان به بهره‌گیری از آلایندگی یورو 5 و سیستم ترمز اتوماتیک و هوشمند اشاره کرد.
بنابراین اگربه دنبال سرمایه گذاری هستید و یا قصد خرید کشنده‌ای پرقدرت و منحصربفرد را دارید از این فرصت استثنایی استفاده نمایید. شرکت شایان دیزل به منظور جلب رضایت مشتریان خود و با درنظر گرفتن توان مالی آن‌ها پیش فروش و خرید کشنده دافران را به دو صورت نقدی و لیزینگی با تسهیلات ویژه درنظر گرفته است که هریک از آن‌ها شرایط مخصوص به خود را دارند.
و در خصوص زمان تحویل کشنده دافران لازم به ذکر است که در پیش فروش نقدی، خودرو 3 ماه پس از ثبت نام و براساس اولویت ثبت نام تحویل داده می‌شود اما در پیش فروش لیزینگی، کشنده 3 ماه پس از تاییدیه اول بانک به متقاضی تحویل داده می‌شود.

شرایط پیش فروش کشنده دافران H7 :

پیش فروش نقدی کشنده دافران

پیش پرداخت در زمان ثبت‌ناممرحله پرداخت دوم یک فقره چک یک ماههسود مشارکتسود انصراف
1.200.000600.000.00014%11%
600.000.000600.000.00014%11%


پیش فروش لیزنگی کشنده دافران

پیش پرداخت در زمان ثبت‌نام مرحله پرداخت دوم یک فقره چک یک ماهه سود مشارکت سود انصراف
1.170.000
600.000.000570.000.00014%11%
  • قیمت‌ها با احتساب مالیات بر ارزش افزوده، عوارض قانونی، شماره‌گذاری و بیمه شخص ثالث یک ساله ارائه شده‌است.
  • تکمیل وجه می‌بایست براساس قیمت روز ارائه شده از سوی شرکت، پس از کسر سود مشارکت، همزمان با صدور دعوتنامه و دریافت تاییدیه اولیه از بانک انجام شود.
  • مشتریان محترم دقت نمایند که پرداخت وجه تنها به صورت ” فیش بانکی” و در وجه شرکت شایان دیزل صنعت پارس مورد قبول می‌باشد و در غیر اینصورت شرکت هیچگونه تعهدی در قبال وجه واریز شده، ثبت نام و تحویل خودرو ندارد.
  • متقاضیان پس از ثبت نام می‌بایست ظرف مدت 3 روز کاری، اصل فیش بانکی به همراه مدارک ثبت‌نام و مدارک هویتی اعم از اصل و کپی شناسنامه، کارت‌ملی و مدارک احراز محل سکونت را به یکی از واحدهای فروش در سراسر کشور ارائه نمایند؛ درغیر اینصورت شرکت هیچگونه تعهدی بابت ثبت‌نام و تحویل خودرو ندارد.
  • تسهیلات پرداختی به مبلغ 800 میلیون تومانی بانک توسعه تعاون با نرخ سود 18 درصد سالیانه و دوره بازپرداخت 36 الی 60 ماهه می‌باشد.
  • به اطلاع مشتریان عزیز می‌رسد که در پیش فروش نقدی کشنده دافران مبلغ 50 میلیون تومان به عنوان تخفیف از طرف شرکت درنظر گرفته شده‌است.

برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با قیمت کشنده دافران و نحوه ثبت‌نام و خرید کشنده دافران با شماره‌های تماس موجود در سایت تماس حاصل فرمایید.

مطالب مشابه

Back to top button
Close
Close