تریلر

تریلر کمپرسی ماموت

تریلر کمپرسی سه محور ماموت

تریلر کمپرسی سه محور از تولیدات موفق شرکت ماموت است که برای حمل بارهای سنگین مصالح ساختمانی بکار برده می شود. تریلر کمپرسی سه محوردارای جنس مصولات با کیفیت است که شاسی و قطعات فلزی آن از فولادبا استحکام بالا ساخته شده است. تریلر کمپرسی سه محور دارای بالابر محور جلو است که هم به صورت دستی و هم اتوماتیک ساخته شده است. تریلر کمپرسی سه محوردارای سیستم قفل پارک تریلر برای پارک کردن وحرکت ضروری تریلر است. کف اتاق در تریلر کمپرسی از ورق 5 میلیمتری ساخته شده که دارای استکام بالاست وبا رام عرضی مخصوص ساخته شده است. برای کسب اطلاعات در زمینه شرایط فروش اقساطی تریلرهای ماموت به صفحه فروش اقساطی تریلر ماموت مراجعه فرمایید.

مشخصات فنی تریلر کمپرسی ماموت

ساختار شاسی: شاسی و قطعات فلزی ساخته شده از فولادهای با استحکام بالا (st52+3/Qst 380tm)
ساختار اتاق: کف اتاق از ورق فولادی به ضخامت 5 میلی متر و دیواره ها به ضخامت 4 میلی متر به مدل چهار گوش .
زیربندی و محورها: سه عدد محور 9 تن دیسکی و کاسه ای Benz- AYDIN-PBW- SAF با زیربندی بالنی آلمانی.
سیستم ترمز: WABCO آلمانی با شیر سبک و سنگین اتوماتیک، 2 عدد بوستر جفت بر روی هر محور .
سیستم برق: کلید هفت پل با خط برق 12 ولت و 24 ولت با چراغهای عقب و بغل مجهز به سیستم هشدار دهنده دنده عقب با مارک Aspock اتریشی. تمام چراغها مجهز به لامپ LED می باشند.
جک: جک کمپرسی از نوع هیدرولیکی 5 مرحله ای می باشد .
پایه توقف: دوسرعته آلمانی با ظرفیت دینامیکی 24 تن و استاتیکی 50 تن (Haccon-jost) – دوسرعته ایتالیایی با ظرفیت دینامیکی 28 تن و استاتیکی 80 تن (Orlandi)
رنگ آمیزی: شات شده با سایز 2/5 یک لایه ضد زنگ اپوکسی و رنگ نهایی از نوع پلی اورتان طبق نظر مشتری.
میل ریش: یک عدد میل ریش 2 اینچ +GF+آلمانی
رینگ و لاستیک : 6 عدد رینگ یک تکه خارجی و لاستیک بارز 385/65 R 22/5
متعلقات: سیستم EBS ( سیستم الکترونیکی ضدبلوکه و ضدواژگون شدن تریلر)، بالابر محور جلو به صورت دستی و اتوماتیک، یک عدد دنده 5 ، دارای زاپاس بند، دارای قفل پارک، یک عدد جای کپسول آتش خاموش کن، تانکر آب 50 لیتری، بکسل بند عقب، نردبان آهنی ، درب عقب به صورت تک یا دو منظوره ،شش عدد گلگیرنیم دایره ایتالیاییLAGO.

مطالب مشابه

شاید علاقه‌مند باشید به
Close
Back to top button
Close
Close