مقالات

بررسی کشنده دیما 490 گروه مایان

هدف از نوشتن این مقاله بررسی کشنده دیما 490 است.

کشنده دیما یکی از معروف‌ترین خودروهای باری است که توسط شرکت خودروسازی مایان تولید شده است که با داشتن 490 اسب بخار، جعبه دنده دوازده سرعته ZF و ظرفیت حمل بار 44 تن به یکی از با کیفیت ترین کشنده های موجود در بازار خودروسازی تبدیل شده است.

گروه خودروسازی مایان قبل از تولید کشنده دیما در تولید انواع کامیونت و انواع تریلر فعالیت داشته است اما با طراحی کشنده دیما توانست گام مهمی در صنعت حمل و نقل کشور بردارد.

نوع خطوط و طراحی داخلی و خارجی کشنده دیما شباهت بسیار زیادی به خودروهای مرسدس بنز دارد. نوع طراحی کشنده دیما باعث شده این خودرواز نظر آیرودینامیک کارایی بسیار خوبی داشته باشد و همچنین به کاهش مصرف سوخت این کشنده کمک فراوانی کرده است.

لازم به ذکر است که بدانید کشنده دیما با طراحی منحصر به فردی که دارد توانسته به کاهش آلودگی هوا و حفظ محیط زیست نقش بسزایی ایفا نماید.

البته کشنده دیما رقبای سرسختی هم مانند کشنده فوتون 460 و kx480 هم دارد که از نظر موتور و گیربکس با کشنده فوتون 460 و امپاور شباهت زیادی دارد و تنها تفاوتی که دارند در کابین آنها است.

عده ای بر این باور هستند که با قیمتی که برای خرید کشنده دیما پرداخت می‌شود، می‌توان خودروهای اروپایی را خریداری کرد اما با توجه به کیفیت و کارایی فوق العاده ای که دارد روز به روز تقاضا برای خرید کشنده دیما بیشتر می‌شود.

همچنین برای اطلاعات بیشتر در مورد مقایسه کشنده دیما و امپاور و شرایط فروش اقساطی کشنده دیما 1401 می‌توانید بر روی لینک کلیک کنید.

مطالب مشابه

Back to top button
Close
Close