بلاگ

خدمات ضعیف کشنده فوتون 460 اتومات و نارضایتی مصرف کنندگان + ویدیو

با توجه به این موضوع که اخیرا نارضایتی‌های فراوانی از عملکرد کشنده فوتون 460 به عمل آمده است، در این پست قصد داریم این موضوع را مورد بررسی قرار دهیم.

مزایا و معایب فوتون 460

کشنده فوتون 460 یکی از محصولات ایران خودرو دیزل است که 3 ماه از وارد شدن آن به بازار خودروسازی ایران می‌گذرد. این کشنده با کشنده ام پاور شباهت‌های زیادی داد و تقریبا در همه بخشها یکسان می‌باشند. تنها تفاوتی که بین آنهاست این است که موتور کشنده امپاور از نوع تقویت شده است.

فوتون 460 دارای مزیت‌های زیادی است که از میان آنها می‌توان به کابین با فضای مناسب، گیربکس اینتاردر دار، موتور 460 اسب بخار همراه با آپشن‌های ترمز اضطراری و رادار خط اشاره کرد که باعث شده است این خودرو بتواند طرفداران بی شماری را به خود اختصاص دهد.

از معایب کشنده فوتون می‌توان به دارا نبودن به یخچال داخل کابین و کولر درجا و براساس ویدیو تست جاده ای بالا رفتن دمای آب در سربالایی‌ها اشاره کرد.

با توجه به اینکه خدمات برای کشنده امپاور قابل قبول است پیش بینی می‌شود خدمات کشنده فوتون 460 نیز مناسب باشد اما براساس بررسی‌های انجام شده در حال حاضر خدمات پس از فروشی برای کشنده فوتون 460 در نظر گرفته نشده است و این موضوع باعث شده برای کامیون داران مشکلات فراوانی ایجاد شود. در ویدیویی که در ادامه این پست مشاهده می‌کنید بیشتر در مورد مزایا و معایب این نوع کشنده آشنا خواهید شد.

مطالب مشابه

شاید علاقه‌مند باشید به
Close
Back to top button
Close
Close