بلاگکشندهمقالات

کشنده پنج محور آکروس


خودروساز بزرگ، شرکت مرسدس بنز با تولید کامیون‌ها و کشنده‌هایی قدرتمند همچون آکتروس، آکسور و… از محبوبیت و شهرت فراوانی در بین مردم برخوردار شده است. این دسته از کشنده‌های آلمانی با قدرت خارق‌العاده‌ای که دارند همواره جز پرفروش‌ترین محصولات بازار بوده‌اند. شرکت خودروساز مرسدس بنز بار دیگر با تولید کشنده‌ای متفاوت خود را بر سر زبان‌ها انداخت.

اگرچه تولید این کشنده‌ی پنج محور هنوز به اتمام نرسیده است اما با ساختار منحصر بفرد و قدرت بالا، انتظار می‌رود تمام رقبای خود را از میدان به در کند. مراحل ساخت کشنده پنج محور آکروس با گذشت 9 ماه هنوز به پایان نرسیده است اما در طی گزارش اخیر از بارت اشمیتز( Bart Schmitz)- طراح این کشنده پنج محور آکروس- ذکر شده است که ساخت کابین آن و سکوی بارگیری به اتمام رسیده است.

وی در ادامه افزود با طراحی کابینی فوق مدرن، سعی داشتند بار دیگر محصولی منحصر بفرد و با کیفیت را روانه بازار کنند که به عنوان یکی از این مشخصات متفاوت می‌توان از تعبیه تخت در سقف و افزایش فضای داخلی کابین در مقایسه با سایر نمونه‌های قبلی یاد کرد و در آن دیگر خبری از طراحی سنتی و پارچه نیست.

همچنین بکارگیری سیستم صوتی و تصویری پیشرفته در داخل کابین از دیگر امکانات این کشنده تازه وارد است.

سایر تنظیمات، آزمایش و بازرسی کشنده پنج محور آکروس در ماه دسامبر صورت می‌گیرد. اما تولید کشنده پنج محور آکروس هنوز کارهای زیادی دارد و به گفته طراحان آن، می‌توانید روند تولید کشنده پنج محور آکروس را در یوتیوب مشاهده کنید.

مطالب مشابه

Back to top button
Close
Close