ویدئو

ویدیو تست ترمز کشنده بنز

کمپانی مرسدس بنز همواره با تولید خودروهایی با کیفیت و ایمنی بالا همواره از پرچمداران بازار خودروهای سنگین دنیا بوده است و هرساله کشنده‌هایی با تجهیزات و امکانات به روزتر عرضه می‌نماید. کامیون بنز اکتروس به عنوان یکی از پرفروش‌ترین و مجهزترین کشنده‌های بنز در دنیا شناخته شده است که مجهز به بهترین و بروزترین تکنولوژی دنیا می‌باشد.

در این رابطه می‌توان به سیستم ترمز هوشمند و پر قدرت کشنده آکتروس اشاره کرد که در میان رقبای بنز، آپشنی منحصر بفرد به شمار می‌رود. این سیستم ترمز قابلیت کنترل سرعت و فاصله کشنده با خودروی جلویی را دارد و همچنین به طور مداوم به بررسی وضعیت حرکت کشنده، ترافیک، سرعت نزدیک شدن به خودروی جلویی و… می‌پردازد و قادر به تخیص عابر پیاده نیز می‌باشد.

سیستم ترمز نسل جدید کشنده آکتروس، در صورتی که تشخیص دهد امکان برخورد به خودروی جلویی وجود دارد؛ ابتدا به راننده اخطار می‌دهد و در صورت عدم عکس العمل مناسب از طرف وی، تمامی ترمزها را به کار می‌گیرد.

از دیگر ویژگی‌های این سیستم ترمز کشنده آکتروس می‌توان به بررسی وجود عابر پیاده، دوچرخه سوار و خودرو در نقطه کور اشاره کرد که به راننده هشدار می‌دهد و از برخورد جلوگیری می‌نماید.

مطالب مشابه

Back to top button
Close
Close