آخرین اخبار روز کامیوناخبار مهم

شرکت بهمن دیزل جدیدترین محصولات خود را در نمایشگاه تبریز عرضه کرد.

شرکت بهمن دیزل بار دیگر در نمایشگاه تبریز از جدیدترین خودروهای خود رونمایی کرد. در رده خودروهای سواری، دیگنیتی پرستیژ و ریسپکت برای اولین بار برای علاقه مندان رونمایی می شوند، در حالی که در دسته خودروهای تجاری سبک، کاپرا و اینرودز نیز معرفی خواهند شد.

گروه بهمن محصولات جدید خود را در زمینه خودروهای سنگین به این نمایشگاه می آورد. کامیون ۲۶ تنی، FAW ۴۶۰ کامیونت فورس ۸.۵ تن و کشنده امپاور از جمله خودروهای تجاری هستند که قرار است معرفی شوند.


لازم به ذکر است در حوزه خودروهای خدمات شهری و حمل و نقل شهری محصولات گروه بهمن عرضه خواهد شد و خودرو آتش نشانی، مینی بوس پگاسوس و اتوبوس CITY۱۲ ارائه می شود.

بهمن در نمایشگاه تبریز نیز محصولاتی برای علاقه مندان به موتورسیکلت نیزخواهد داشت. بر اساس اعلام این شرکت، گروه بهمن منتخبی از محصولات سیبا موتور را به این نمایشگاه خواهد آورد و علاقه مندان به موتورسیکلت می توانند از این محصولات در نمایشگاه دیدن کنند.

نمایشگاه تبریز از ۲۳ تا ۲۷ تیرماه در محل برگزاری نمایشگاه های بین المللی این شهر برگزار می شود. علاقه مندان می توانند از ساعت ۱۶ الی ۲۲ از محصولات بهمن در این نمایشگاه دیدن کنند.

منبع: اقتصاد آنلاین

مطالب مشابه

Back to top button
Close
Close