آخرین اخبار روز کامیون

مجتمع صنعتی ماموت

 تولید کننده وصادر کننده برتر کشور

مجتمع صنعتی ماموت نامی معتبر در صنعت حمل ونقل، صنعت ساختمان و ساخت پنل و پنل های پیش ساخته، صنایع مخابراتی و سیستم های پیشرفته همراه با نوآوری و تکنولوژی برترکه نزدیک به دوهه با شعار کیفیت برترازآن ماست در ایران فعالیت داشته و همواره اقدام به احداث کارخانه هایی مدرن در کشورهای حوزه خایج فارس، آلمان، کویت و کشورهای افریقایی نموده است.

ماموت با رعایت استاندارهای ملی و بین المللی و با بهره گیری از کلیه توان مهندسی، تجربه و دانش فنی، در راستای تحقیق و توسعه و تولید پنج گروه محصولات متنوع در چندین نوبت به عنوان تولید کننده وصادر کننده برتر کشور انتخاب و ازمقام محترم رئیس جمهور، لوح برتر صنایع را دریافت کرده است.
این شرکت همچنین با به کارگیری بهترین و جدیدترین تکنولوژی ها و بکارگیری نیروی متخصص و اموزش دیده امروز به عنوان یکی از شناخته شده ترین شرکت ها در زمینه ساندویچ پانل و اتاق های پیش ساخته و .. در کشور های اروپایی است این شرکت در سال های اخیر درصد بالایی از صادرات کشور را در زمینه های مربوط را به خود اختصاص داده است

شرکت ماموت تلکا یکی از بخش های شرکت ماموت است که در حوزه مخابرات فعالیت دارد. این شرکت در سال 1384 (2005) افتتاح شد و به نوبه خود پیمانکار مخابراتی و ارتباط از راه دور در زمینه IT و دارای قابلیت های بسیار بالا برای مدیریت  پروژه های فناوری اطلاعات و ارتباطات است که در حال حاظر بازار قابل توجهی را در زمینه ذکر شده را به خود اختصاص داده است.

تلکا راه حل ها و خدمات حرفه ای خود را به پیمانکاران خود که جزء اپراتورهای اصلی در ایران هستند همانند همراه اول ، ایرانسل ورایتل و فروشندگانی مثل هواوی ، اریکسون و نوکیا ارائه می دهد.

 شرکت ماموت همچنین در ضمینه نفت وگاز، پالایشگاه ها و نیروگاه ها فعالیت دارد. از دیگر فعالیت های شرکت می توان به ساخت وتولید شلتر، سایت های اضطراری، انرژی سنتر، انجام خدمات مهندسی و مخابراتی اشاره کرد.

Tags

مطالب مشابه

Back to top button
Close
Close