تولیدکنندگان کامیون

شرکت بهمن دیزل

یکی از شرکت های زیر مجموعه گروه بهمن است که نخستین پروژه خود را  در آذر ماه سال 1382 تولید آزمایشی کامیونت 6 تن را تحت لیسانس شرکت ISUZU ژاپن آغاز نمود.

شرکت بهمن دیزل نمایندگی رسمی خودروسازی ایسوزو ژاپن در ایران می باشد که محصولات این شرکت در داخل کشور مونتاژ و تولید می کند. بیشتر توجه شرکت بهمن دیزل به تولید خودروهای نیمه سنگین و کامیونت متمرکزشده است و بهمن دیزل بخش بزرگی از بازار کامیونت در ایران را در دست دارد.

مشتریان کلیدی شرکت بهمن دیزل عبارتند از وزازتخانه‌های دولتی، نیروهای مسلح (ارتش و سپاه)، شهرداری استانهای مختلف، شرکت‌های تولید کننده مواد غذایی، شرکت های لیزینگ از جمله شرکت لیزینگ بهمن، نمایندگیهای شرکت بهمن‌دیزل و سایر اشخاص حقیقی و حقوقی می‌باشد. فروش محصولات شرکت بهمن‌دیزل از طریق 88 نمایندگی فروش که در 27 استان کشور انجام میگیرد. همچنین شرکت بهمن‌دیزل دارای بیش از 30 نمایندگی خدمات پس از فروش و نمایندگی های مجاز تعمیراتی در سراسر کشور جهت ارایه خدمات به مشتریان می‌باشد.

هدف اصلی شرکت بهمن‌دیزل ورود به بازارهای جهانی بوده است که در سال 1387 با آغاز صادرات به کشور عراق به ارزش 5.5 میلیون دلار توانست به این مهم دست یابد و در حال حاضر قصد دارد با توسعه صادرات، بازار کشورهای همسایه مانند عراق و افغانستان را در دست گیرد.

مهمترین تامین‌کنندگان شرکت بهمن دیزل شرکت عصر بهمن بعنوان پل ارتباطی تامین قطعات CKD از مهمترین شریک تجاری شرکت بهمن‌دیزل یعنی شرکت ایسوزو ژاپن و مرکزتوسعه ساخت مرکز بهمن بموتور جهت تامین قطعات داخلی می‌باشد

گروه خودروسازی بهمن شرایط فروش نقد و اقساط کلیه محصولات سبک و سنگین خود را با شرایط ویژه اعلام نمود . در این طرح خودروی مزدا3 تیپ 4 با قیمت قطعی 108 میلیون و 510 هزار تومان که بصورت تک ودیعه ای با موعد تحویل 12 روزه و دو ودیعه ای با موعد تحویل 40 و 60 روزه به فروش میرسد.

Tags

مطالب مشابه

شاید علاقه‌مند باشید به
Close
Back to top button
Close
Close