کشنده

کشنده R470 اسکانیا

کشنده R470 اسکانیا در ایران

کشنده آر470 یکی دیگر از شاهکارهای شرکت بزرگ اسکانیا است. اسکانیا درسال 1990 کار خود را زمینه ماشین های سنگین در کشور سوئد شروع کرد. شرکت اسکانیا که هم اکنون به عنوان یک شرکت زیر مجموعه از فولکس واگن به کار خود ادامه می دهد همواره در عرصه ساخت کشنده، کامیون و کامیونت حضور موفق در بازارحمل و نقل دنیا داشته است. اسکانیا در ایران نیز مانند اغلب کشورهای دنیا طرفداران ومشتریان پر و پا قرصی دارد.

کشنده اسکانیا R470 همواره به عنوان یک نمونه پیشرفته نسبت به مدل های قبلی همواره در جاده ها حضور داد. از مشخصات برتر فنی اسکانیا می توان به ظرفیت موتور 345  کیلو واتی آن و قدرت موتور 462 اسب بخار آن اشاره کرد. نوع سوخت کشنده R470 اسکانیا دیزل است. کشنده اسکانیا دارای گیربکس دستی ، کلاج پدالی و فرمان برقی است. ترمز ABS این کشنده قوی از نکات برتری کشنده اسکانیا نسبت به کشنده های رقیب می باشد.

 از ایرادات که می توان به کشنده اسکانیا گرفت این است که در زمان کمتری آمپر آب و روغن آن بالا می رود. اسکانیا R470 دارای ظرفیت سوخت 700 لیتر و وزن 7045 کیلو گرم  وزن کلی کشنده محسوب می شود. از دیگر مشخصات فنی قابل توجه کشنده  R470 اسکانیا میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

حداکثر وزن قابل تحمل 19000 کیلوگرم

دارای سیستم تعلیق بادی

کروز کنترل

تهویه مطبوع

ترمز دیسکی

سیستم تعلیق بادی

Tags

مطالب مشابه

Back to top button
Close
Close