کشنده

کشنده اویکو استرالیس

فروش کشنده ایویکو استرالیس 500 تولید مشترک شرکت زامیاد و ایویکو در نمایشگاه مشهد .

در شانزدهمین نمایشگاه خودرو مشهد از کشنده استرالیس ۴۴ تنی  AS500 تولید مشترک بین دو شرکت زامیاد و ایویکو رونمایی شد.

کشنده استرالیس دارای موتور یورو5 با 500 اسب بخار قدرت است که در بازار تجاری کشور قرار است مورد استفاده قرار گیرد.

30 دستگاه از این کشنده در شرکت زامیاد  تولید شده است و پیش بینی می شود در سال جاری 500 دستگاه از این کشنده ها در بازار داخلی به فروش برسد.

قیمت کشنده استرالیس به گو نه ای در نظر گرفته شده که قابل رقابت در بازار باشد ، فروش کشنده استرالیس که همزمان با نمایشگاه مشهد آغاز شده و قیمت فروش آن در این نمایشگاه 430 میلیون تومان در نظر گرفته شده است.

با اتمام شانزدهمین نمایشگاه مشهد ، کشنده اویکو استرالیس  در نمایندگی ها با قیمت 461 میلیون تومان عرضه خواهد شد.

کمتر کسی را می توان پیدا کرد که برای این کشنده  احترام قائل نشود و این ویژگی در نسل جدید این کامیون نمود بیشتری پیدا کرده است. این کشنده که با نام Hi-way  در نسخه جاده ای شناخته می شود و نسل جدید معرفی شده در کشورمان نیز از همین اتاق است، توانسته است به عنوان برترین  کامیون سال 2013 اروپا انتخاب شود که با وجود رقبای قدرتمندی مثل مرسدس بنز آنتوس و مان TGX یک موفقیت بزرگ برای این کامیون به حساب آورده میشود.

نسل جدید این کشنده تفاوت های ظاهری آشکاری با نسل قبلی آن دارد که  از بارز ترین آن ها تغییر در جلو پنجره است. نکته قابل توجه در خصوص حضور این کشنده در صف 500 اسبی های کشورمان در این است که در آن از موتوری با تکنولوژی بالاتری نسبت به کشنده ولوو استفاده شده است که استاندارد یورو 5 بودن آن نشان از همین برتری دارد.

زامیاد نماینده ایویکو در کشورمان است و بعد از عرضه کشنده  های ایویکو چون توربو استار، یوروتک، تراکر و استرالیس، شانس خود را این بار با استرالیس 500 آزمایش کرده است که می توان به موفقیت آن امید زیادی داشت.

Tags

مطالب مشابه

شاید علاقه‌مند باشید به
Close
Back to top button
Close
Close