اخبار مهم

کامیون های برتر سال 2018

کامیون های برتر سال 2018 معرفی شدند
کامیون کشنده های داف cf و xf جدید به عنوان برترین کامیون سال 2018 توسط هیئت 23 نفره از بزرگترین مجله های حمل و نقل سراسر اروپا در لیون فرانسه انتخاب شد.
جایزه این مقام به آقای پریستون فیت رییس خودروساز داف هلند اعطا شد.
این دو کامیون ها در رقابت تنگاتنگ بین کامیون های قدرتمند ایتالیایی یعنی اویکو استرالیس np460 گاز سوز و اسکانیا توانستند مقام اول را از آن خود کنند.
هر دو کشنده داف از گیربکس و  موتور کاملا جدید بهره می برند که از قدرت بسیاری برخوردار می باشند و کم مصرف هستند. در تولید این کامیون ها از نرم افزارهایی پیچیده و طراحی ایرودینامیک بهینه شده نیز استفاده شده است.
این جایزه هر سال به کشنده های تازه وارد به دنیای حمل و نقل داده می شود و طبق مقررات ، کامیون انتخاب شده باید کم مصرف و مجهز به فناوری های نوین روز و از ایمنی بالا برخوردار باشند.

در این رقابت اویکو استرالیس گاز سوز و اسکانیا xt به ترتیب مقاوم اول و سوم را به دست آوردند.

 

اعضای انتخاب کننده کامیون های برتر سال 2018 از دو کشنده داف xf و cf جدید به دلیل تاثیر به سزا در مصرف سوخت و افزایش راندمان که شامل بهبود در احتراق، کاهش خسارت مربوط به احتراق ، لرزش و صدای کم، تجهیزات کمکی هوشمند، نحوه تعویض دنده در زمان ها و مکان های گوناگون، یکپارچه سازی اجزای سیستم انتقال قدرت می شود بسیار استقبال کرده و مورد توجه علاقه مندان صنعت کامیون سازی قرار گرفت است.

 

کامیون داف xf و cf جدید با به کارگیری از به روز ترین موتورهای روز دنیا و نوآورانه باعث شده است که بهبود موثری در بخش کیفیت رانندگی و همچنین موثر تر شدن صرفه جویی در مصرف سوخت، تعویض دنده روان و سریع کامیون ایجاد شود.
موتورهای به کاربرده شده در این دو کامیون داف مدل 1 و mx-13 شرکت پاکار است که دارای شش سیلندر خطی با استاندارد آلایندگی یورو شش می باشند.

گیربکس به کاررفته در این کامیون محصول شرکت zf مدل traxon بوده که ۱۲ دنده بصورت اتوماتیک را ارائه می دهد.

 
در مجموع طبق آزمایش های انجام شده این کامیون در کشورهایی نظیر بلژیک و هلند اعضای هیئت انتخاب به دلیل دارا بودن این ویژگی های پیشرفته که در دراز مدت منجرب صرفه جویی در سوخت شده و با استفاده از موتور و گیربکس سودمندانه و سامانه پیشرفته که حرکت کامیون را در مکان های مختلف پیش گویی می کند انتخاب کرده و عنوان برترین کامیون سال 2018 را به آن داده اند.

 

 

برای اطلاع بیشتر از قیمت روز کامیون به روی لینک کلیک کنید. 

Tags

مطالب مشابه

Back to top button
Close
Close