کامیون

کامیون فاو

شرکت فاو

شرکت فاو به عنوان قدیمی ترین شرکت خودروسازی در چین است که بیشتر از یک دهه است که در زمینه تولید ماشین آلات سنگین‌، نیمه سنگین و سواری فعالیت دارد‌.
شرکت فاو در سال 1958 به عنوان بزرگترین شرکت خودرو سازی در چین شروع به کار کرد و در سال 2009 به عنوان دومین شرکت بزرگ چین شناخته شد و در حال حاضر با به کار گیری از بروزترین تکنولوژی‌ها در زمینه خودرو سازی به عنوان اولین و بزرگترین شرکت خودرو سازی چین شناخته می‌شود‌.

شرکت فاو دارای محصولات متعددی است که می‌توان به عنوان مثال به کامیون‌های 6 تن‌، 8تن‌، 18تن و کشنده اشاره کرد که در بازار ایران موجود است‌.

کامیون فاو به عنوان یک ماشین سنگین با مجموعه از ویژگی های منحصر به فرد پا به بازار جهانی گذاشت. کمپانی فاو قدیمی ترین و بزرگترین شرکت خودروساز دولتی چین است که مقر آن در چانگچون، جیلین، چین واقع شده و طی پنج دهه گذشته به یکی از بزرگترین و مهم ترین تولیدکنندگان خودرو در جهان تبدیل شده است.

کامیون فاو

کامیون های فاو به عنوان خودروهای سنگین مطمئن در بازارهای جهانی با مجموعه ای از ویژگی های قابل اعتماد و قیمتی مقرون به صرفه بسیار شناخته شده اند. کامیون های فاو با ترکیبی از آخرین فن آوری ها و طرح های پیشرو در بازار جهانی با سابقه ی 50 ساله شرکت خودرو ساز فاو، یک نمونه ای بی نظیر از کامیون در مدل های سبک، متوسط و سنگین با ظرفیت باری از 1 تا 50 تن می باشند.

شرکت فاو طیف متنوعی از محصولات را با موتورهای دیزلی 130 تا 460 اسب بخار روانه بازار کرده است که عملکرد کامیون را با قابلیت های افسانه ای فاو ترکیب می کند. کامیون فاو در مدل های گوناگون برای پاسخگویی به الزامات مورد نیاز صنعت ساخت و ساز با ساخت قابل اطمینان طراحی شده اند که می توانند حداکثر بارگیری را روز به روز انجام دهند.

کامیون های فاو چند سالی است که با شریک تجاری خود یعنی شرکت سیبا موتور پا به صحنه رقابتی بازار داغ خودروهای سنگین ایران گذاشته و محصولات خود را روانه صنعت حمل و نقل جاده ای کشور کرده است .
کامیون های موجود در بازار ایران که میتوان به آن اشاره کرد : کامیون کشنده فاو تک محور و جفت محور، کامیون کمپرسی فاو و انواع کامیون های سبک در تناژ باری 6 و 8 تن می باشد که هم پا با برندهای مطرح جهانی تولیدکنندگان ماشین های سنگین پا به بازار حمل و نقل جاده ای ایران گذاشته اند.

کامیون کشنده فاو

کامیون کشنده فاو یک کشنده قوی و همه کاره می باشد که در دو نوع تک محور و جفت محور تولید و به فروش می رسد. کشنده فاو نیروی پیشرانه خود را از یک موتور 6 سیلندر خطی دیزلی گرفته که 11.040 سی سی حجم دارد و قادر است 420 اسب بخار نیرو و 1900 نیوتن متر گشتاور تولید کند. کشنده فاو با موتور 420 ویپای، گیربکس و جعبه دنده zf از سال 92 وارد ایران شد و توانست جایگاه خوب را در بازار برای خود باز کند.

کمپرسی فاو با استفاده از آخرین دانش و فناوری روز در زمینه تولید کامیون برند فاو  با ترکیب 10چرخ و با کاربری شاسی کامیون کمپرسی طراحی و تولید شده است. این شاسی کمپرسی فاو را میتوان با کاربری هایی چون میکسر و کمپرسی به کارگرفت.

مطالب مشابه

Back to top button
Close
Close