کامیونکامیونت

کامیونت کاویان

 کامیونت کاویان 5/6 تن

 کامیونت کاویان یکی از کارهای موفق شرکت نوپای کاریزا ن خودرو است که فعالیت خود را با تولید کامیون های سبک با نام کاویان در سال 1384 شروع کرد. شروع به فعالیت شرکت کاریزان خودرو شهر صنعتی البرز در استان قزوین می باشد. این شرکت با تولید کامیونت کاویان گام مهمی در جهت ایجاد تحول در صنعت خودروسازی ایران برداشته است. محصولات این شرکت از ابتدا توانسته استانداردهای مربوط به خودروسازی را کسب کرده و تمامی محصولات خود را از سال 1385 با سیستم ضد قفل سیستم ABS وارد بازار ایران کند. از نقاط قوت این شرکت می توان به تنوع محصولات تولیدی انواع کامیون و کامیونت، تنوع رنگ محصولات، تحویل سریع و به محصولات وهمکاری با لیزینگ های معتبر کشور اشاره کرد. این شرکت  بال تکیه بر دانش مدیران وتخصص کارکنان خود سعی در افزایش میزان تولید و بهبود سطع کیفی محصولات  و همچنین عرضه محصولات با حداقل قیمت تمام شده به مشتریان را دارد.

کامیونت کاویان K106 GL مدل 7/8 دارای ظرفیت 6500کیلوگرم، ترمزها بادی ای بی اس ترمز دستی بادی لاستیک های جلو تیوبلس سیمی 90درصد وعقب 70درصد شیشه بالابر،فرمان هیدرولیک دارای رادیات سرخود ولویی ظرفیت باک 200 لیتر دماغ ماشین تمام چرم خفه کن تقویت شده دارای جای خواب راننده .

مدل های k106 وk110 دارای دیسک و صفحه ضعیفی هستند که معمولا خریداران این مدل کامیونت ، دیسک و صفحه را با نوع بنز 911 یا اتوبوسی عوض می کنند. علت زود صاف شدن صفحه کامیونت کاویان سبک بودن آن است. کامیونت کاویان دارای قفل دیفرانسیل گرمکن سوخت و هوا و باک 400 لیتری است. یکی از نقاط ضعف این کامیونت اتاق کوچک و امکانات کم اتاق آن است. هزینه نگه دارای کامیونت کاویان کم است و با توجه به قیمت پایین قطعات آن به علت چینی بودن ، طول عمر قطعات آن نیز کم می باشد.

برای اطلاعات بیشتر درباره قیمت و شرایط اقساطی کامیونت کاویان به صفحه قیمت ماشین سایت ما مراجعه کنید.

 

Tags

مطالب مشابه

شاید علاقه‌مند باشید به
Close
Back to top button
Close
Close