بلاگ

کامیونت ایسوزو

شرکت بهمن دیزل یکی از بزرگترین تولیدکنندگان و واردکنندگان قطعات کامیونت در ایران می باشد که همواره توانسته است با افزایش فروش در سالهای گذشته بیشترین بازدهی را در بازار خودروهای نیمه سنگین داشته باشد. کامیونت ایسوزو ساخت کشور ژاپن می باشد و با همکاری بهمن دیزل این محصولات وارد بازار خودرو کشور شده است.
کامیونت های ایسوزو با قابلیت تحمل وزن مختلف به بازار ارائه شده اند که در این راستا کامیونت ایسوزو دارای 3 مدل کامیونت 5 تن ، کامیونت 6 تن و کامیونت 8 تن می باشد .کامیونت 6 تن از نمونه های موفق شرکت ایسوزو است که برای کاربری های درون شهری مناسب است. شرکت بهمن موتور جدیدا محصول اخیر شرکت ایسوزو یعنی کشنده جفت محور ایسوزو را وارد بازار حمل و نقل جاده ای ایران کرده است که پیش بینی می شود حضور موفقی در بازار کشور داشته باشد.. قیمت این محصولات هر ساله توسط نمایندگی بهمن لیزینگ به بازار ارائه می شود. قیمت ایسوزو 5 تن به دلیل توانایی تحمل وزن کمتر نسبت به دیگر محصولات از قیمت پایین تری برخوردار است و قیمت ایسوزو 6 تن در حد میانه قرار دارد و متعاقباً قیمت ایسوزو 8 تن نسبت به سایر محصولات بیشتر می باشد به خاطر داشته باشید برای آگاهی از قیمت روز ایسوزو با مشاورین بهمن لیزینگ در تماس باشید.

کامیونت های ایسوزو
کامیونت ایسوزو

از دیگر مزیت های این خودرو می توان به کیفیت و کارایی این خودروی ژاپنی اشاره کرد که از لحاظ طول عمر و فرسوده شدن بسیار مقاوم می باشد که حتی در بازار کامیونت دست دوم مشتری خود را پیدا می کند و در هر زمان کامیونت ایسوزو فروش مناسبی دارد و همواره خرید و فروش ایسوزو دست دوم در بازار خودرو رواج دارد که از دلایل این اتفاق کیفیت خوب محصولات ایسوزو خودروسازی ژاپنی می باشد.
البته نباید از یاد برد که ایسوزو پرفروش ترین کامیونت در کشور می باشد. دلایلی وجود دارد که این خودرو را به سطح اول فروش در کشور رسانده است که به اختصار به توضیح آن می پردازیم: علاوه بر کیفیت و کارایی مناسب خودروهای ایسوزو می توان به خدمات پس از فروش ایسوزو و تسهیلات فروش ایسوزو این خودرو نیز اشاره کرد که شرکت بهمن لیزینگ هر سال در زمان های مشخصی فروش اقساطی ایسوزو را آغاز می نماید و استقبال خوب رانندگان محترم از این محصول باعث شده است که تسهیلات ویژه ای را شرکت بهمن دیزل برای خریداران کامیونت در نظر بگیرد.
جهت اطلاع از آخرین وضعیت قیمت ایسوزو و اطلاع از خرید و فروش ایسوزو دست دوم با مشاوران ما در تماس باشید و یا از کانال تلگرام ما در جهت خرید و فروش خودروی سنگین و نیمه سنگین خود استفاده نمایید.

Tags

مطالب مشابه

Back to top button
Close
Close