کامیونت

کامیونت الوند

کامیونت ایرانی الوند

شرکت سایپا در سال 1344 با همکاری شرکت فرانسوی سیتروئن تاسیس شد.  وانت های  این شرکت اولین خودروهای ساخته شده ی این شرکت می باشد که روانه ی جاده های ایران شدند. این شرکت با سرمایه اولیه 16 میلیون تومان فعالیت خود را شروع کرده تا اینکه بعد ازانقلاب مالکیت تمام این شرکت در اختیار دولت ایران قرار گرفت. حال به معرفی یکی از محصولات جدید این شرکت به نام کامیونت الوند می پردازیم.

  کامیونت الوند محصول گروه خودروسازی سایپا در شرکت سایپا دیزل می باشد. این محصول تحت تغییراتی قرار گرفته و با اضافه نمودن امکانات جدید همچون سیتم GPS، در پی جلب رضایت مشتریان است که تا حدودی به آن دست یافته است.

طول این کامیونت 5335 میلیمتر و عرض آن معادل 1840 میلیمتر است که در مجموع 5400 کیلوگرم وزن دارد.ارتفاع سقف این کامیونت تا سطح زمین البته در صورتی که بار نداشته باشد به 2190 میلی متر می رسد.

کامیونت الوند دارای مخزن سوخت آلومینیومی 80 لیتری است که حداکثر ظرفیت مخزن اوره آن به 14 لیتر می رسد.

وجود صفحه نمایش دیجیتال دراین کامیونت از دیگر امکانات این کامیونت به شمار می رود. اطلاعاتی شامل سرعت سنج، دورسنج، درجه حرارت آب، میزان سوخت، کلیه علائم هشدار دهنده و دمای مایع خنک کننده به طور الکتریکی در صفحه این نمایش گر نشان داده می شود.

کامیونت الوند همچنین دارای ظرفیت باتری 12 ولت می باشد.

تجهیزات استاندارد این کامیونت شامل برف پاک کن دو سرعته ـ کولر ـ بکسل بند جلو ـ کیف ابزار ـ جلیقه شبرنگ ـ کپسول آتش خاموش کن ـ لاستیک زاپاس ـ مثلث خطر ـ چراغ چشمک زن ـ کمربند ایمنی – رادیو پخش CD– جک هیدرولیکی – زاپاس بند – صندلی دو نفره شاگرد – دنده پنج – قلاب یدک کش – چراغ مه شکن جلو و عقب- شیشه بالابر برقی جعبه ابزارکنار شاسی- گازدستی- قفل مرکزی- ترمز موتور- تاخوگراف  GPS  می باشد. برای اطلاع از شرایط فروش اقساطی کامیونت های گروه سایپا به صفحه شرایط فروش اقساطی سایت مراجعه فرمایید.

 

 

Tags

مطالب مشابه

شاید علاقه‌مند باشید به
Close
Back to top button
Close
Close