آخرین اخبار روز کامیون

پرفروش ترین کامیونت

پرفروش ترین کامیونت سال

یکی از پرفروش ترین کامیونت های اخیر دنیا، کامیونت ایسوزو است. شرکت ایسوزو شرکت خودروسازی بزرگ ژاپنی است که همواره در ساخت و طراحی کامیون های سبک و سنگین حضور موفق در صنعت حمل و نقل اده ای دنیا داشته است. نخستین خودرویی که کمپانی ایسوزو بطور مستقل طراحی و تولید نمود، ایسوزو بلل نام داشت، که در سال ۱۹۶۱ به بازار اتومبیل ژاپن عرضه شد. در حال حاضر دفتر مرکزی شرکت ایسوزو در شهر توکیو قرار دارد.

کامیونت های ایسوزو با قابلیت تحمل وزن مختلف به بازار ارائه شده اند که در این راستا کامیونت ایسوزو دارای 3 مدل کامیونت 5 تن ، کامیونت 6 تن وکامیونت 8 تن می باشد. یکی از پرفروش ترین مدل های کامیونت ایسوزو در ایران مدل 6 تن آن است که سهم بالایی از فروش سالانه بازار کامیونت را به خود اختصاص داده است. کامیونت های ایسوزو به عنوان پرفروش کامیونت دنیا همواره با کیفیت بالا و قیمت مناسب توانسته جایگاه بالایی به لحاظ فروش و جلب رضایت مشتری بدست آورد.

محبوبیت کامیونت ایسوزو وبدست آوردن نام پرفروش ترین کامیونت همواره مدیون کیفیت بالای قطعات وظاهر زیبا و خدمات پس از فروش آن در سراسر دنیاست.

مهمترین شریک تجاری شرکت ایسوزو در ایران شرکت بهمن دیزل می باشد. شرکت بهمن دیزل نمایندگی رسمی خودروسازی ایسوزو ژاپن در ایران می باشد که محصولات این شرکت در داخل کشور مونتاژ و تولید می کند. بیشتر توجه شرکت بهمن دیزل به تولید خودروهای نیمه سنگین و کامیونت متمرکزشده است و بهمن دیزل بخش بزرگی از بازار کامیونت در ایران را در دست دارد.

مطالب مشابه

Back to top button
Close
Close