بلاگمقالات

نمایشگاه کامیون

شرکت های مختلفی در کشور به کار واردات و تولیدات ماشین آلات سنگین و کامیون و کشنده مشغول هستند که اکثر این شرکت ها نماینده برندهای معتبر جهانی در کشور می باشند به طور مثال شرکت ماموت دیزل وارد کننده و تولید کننده اسکانیا در ایران می باشد و شرکت بهمن دیزل وارد کننده کامیونت ایسوزو ژاپن در ایران است و به همین ترتیب تمام شرکت های فعال در حوزه کامیون ، کامیونت ، کشنده و کمپرسی به کار واردات و تولید مشغول هستند که اغلب دارای نمایندگی از برندهای جهانی می باشند.
هر ساله تمام برندهای جهانی کامیون های جدید خود را پس از رونمایی در نمایشگاه های معتبر جهانی وارد بازار می نمایند تا با یک نمایش و معرفی مناسب سهم چشمگیری را از بازار خودروهای سنگین به خود اختصاص دهند. به همین ترتیب در کشور برندهای معتبر جهانی حضور دارند و فعالیت و رقابت شان سال به سال نزدیکتر و حساس تر می شود بنابراین بهره مند بودن از تبلیغات مناسب باعث می شود در بازار فروش خودروهای سنگین موفق تر عمل نمایند.
در کشور تمام شرکت های فعال در حوزه کامیون نمایشگاهی را برای معرفی محصولات جدید خود برگزار می نمایند و جدیدترین کامیون برندهای شناخته شده جهانی را به معرض نمایش می گذارند تا مخاطبان خود را به طراحی و امکانات جدید خودروهای تولید شده مجذوب کنند.
به عنوان مثال شرکت ماموت به عنوان یکی از بزرگترین تولیدکنندگان در ایران هر ساله با برگزاری نمایشگاه کامیون علاقه مندان به این زمینه را در محل نمایشگاه های دائمی شرکت ماموت گردهم آورده و کامیون های اسکانیا را در معرض نمایش عموم قرار می دهد، همچنین لازم به ذکر است در نمایشگاه کامیون ماموت تریلی و تریلر ماموت ساخته شده و اتاق های حمل بار شرکت ماموت نیز هر ساله به نمایش گذاشته می شود و همچنین تمام شرکت های فعال در زمینه کامیون هر ساله محصولات جدید خود را در قالب یک نمایشگاه کامیون در معرض عموم قرار می دهند.

نمایشگاه کامیون اسکانیا 95
نمایشگاه کامیون اسکانیا

علاوه بر موارد بالا می توان به نمایشگاه خودرو سال 95 در شهر آفتاب تهران اشاره کرد که شرکت مایان کوگل از خودروهای جدید خود یعنی کامیونت فوسو با تناژ های مختلف رونمایی کرد و مورد اقبال عموم قرار گرفت. خودروهایی با بازدهی مناسب و کیفیت بالا که خیال مالکان گرامی را از داشتن یک خودروی مناسب راحت می سازد.
علاقه مندان به ماشین های سنگین می توانند به مراجعه به وبسایت تراکس از زمان و مکان دقیق نمایشگاه کامیون آگاه شوند و ما را در اطلاع رسانی دقیق تر یاری فرمایند.

نمایشگاه کامیون ماموت دیزل
نمایشگاه کامیون ماموت
Tags

مطالب مشابه

شاید علاقه‌مند باشید به
Close
Back to top button
Close
Close