بلاگمقالات

محصولات بهمن دیزل

گروه بهمن فعالیت خود را در سال 1331 با نام ایران خلیج کو شروع کرد. گروه بهمن فعالیت خود با این نام را به طور رسمی در سال 1378 شروع کرد و حوزه فعالیت های خود را به حوزه های تولیدی، بازرگانی و سرمایه گذاری گسترش داد. از زیر مجموعه های موفق گروه بهمن می توان به شرکت بهمن دیزل و شرکت سیبا موتور اشاره کرد. شرکت بهمن دیزل همواره در تولید انواع کامیونت ها و مینی بوس  و شرکت سیبا موتور در تولید انواع کشنده پیشرو بوده اند. شرکت بهمن دیزل توانسته طی سال های اخیرجایگاه ویژه ای در بازار حمل و نقل کشوربدست آورد. شرکت بهمن دیزل با شعار تلاش در جهت کسب رضایت مشتری و مراجعین توانسته رضایت مشتریان را تا سطح قابل قبولی بدست آورد.

محصولات شرکت بهمن دیزل توسط شرکت های فاو وایسوزو طراحی  و تولید می شوند. شرکت فاو به عنوان اولین خودروساز چینی و با تولید کامیون های نیمه سنگین کار خود را آغاز کرد. بهمن دیزل همکاری خود با شرکت فاو را از سال 1388 وبا مونتاژ اولین محصول با نام سیباون آغاز کرد.

شرکت ایسوزواز دیگر شرکای تجاری شرکت بهمن دیزل است که با داشتن طولانی ترین سابقه خودروسازی در ژاپن، در زمینه ساخت و تولید انواع خودروهای تجاری شامل کامیونت، کامیون سبک و سنگین فعالیت دارد. همکاری دو شرکت بهمن دیزل و ایسوزو از سال 1381 آغاز شده است.

محصولات بهمن دیزل توانسته جایگاه ویژه ای در صنعت حمل و نقل جاده ای ایران پیدا کند. محصولات بهمن دیزل همواره طرفداران زیاده داشته و جز پرفروش ترین محصولات در بازار حمل و نقل جاده ا ی محسوب می شوند.

برای کسب اطلاعات در زمینه قیمت محصولات بهمن دیزل به صفحه قیمت روز کامیون مراجعه فرمایید.

مطالب مشابه

Back to top button
Close
Close