کامیونت

فوسو (Fuso)

همه چیز درباره فوسو

شرکت تولیدی و صنعتی مایان در سال 1375 تاسیس شد. این شرکت پس از اخذ مجوزهای لازم فعالیت خود را در حیطه ساخت تریلر در جهت بهبود وضعیت ناوگان فرسوده حمل و نقل، با سرمایه کاملا خصوصی آغاز کرد.

شرکت مایان سپس وارد مذاکره با شرکت کوگل المان شد و پس از عقد قرارداد با این شرکت شروع به وارد کردن کامیونت وتریلرهای این شرکت المانی کرد.

از مهمترین دستاوردهای این مشارکت اعطای استانداردهای بزرگ و جهانی TUV و FRC محیط زیست به این شرکت بود که برای نخستین بار در کشور ما صورت گرفت.

پس از درخشش تریلرهای چادری مایان کوگل و شهرت آنها، مدیران و کارشناسان ارشد کوگل به این باور رسیدند که پیچیده ترین تولید این صنعت یعنی ساخت تریلرهای یخچالی فایبرگلاس که از مدرنترین یونیتهای سردکننده جهان در مایان آغاز شود. این شرکت همچنین  عنوان لیدر سازندگان تریلر یحچالی در خاورمیانه را در جولای 2005  از نشریه جهانی و معتبر کامیون دریافت کرد.

در اواخر سال 1393، علاوه بر ساخت تریلر، مونتاژ کاربری آتش نشانی در حیطه کاری گروه مایان قرار گرفت. عقد قرارداد با شرکت زیگلر مهمترین اقدام در این راستا بوده است. قابل ذکر است که شرکت زیگلر یکی از 3 سازنده برتر تجهیزات در اروپا و سطح جهان می باشد.

شرکت تولیدی و صنعتی مایان در سال 1394 موفق به اخذ نمایندگی انحصاری کامیونت های میتسوبیشی FUSO نیز گردید.

مایان کوگل و میتسوبیشی

شرکت مایان فولاد به عنوان نماینده انحصاری میتسوبیشی فوسو در ایران فعالیت خواهد کرد و زمینه ورود یک برند معتبر دنیای کامیونت را به ایران فراهم کرده است. شرکت فوسو که از زیر مجموعه های دایملر آلمان محسوب می‌شود یکی از معتبرترین برندهای کامیونت جهان است که تکنولوژی فنی و کیفیت مرسدس بنز را میتوان از آن انتظار داشت و در صورت عرضه با قیمت رقابتی می‌تواند رقیب مناسبی برای کامیونت های ایسوزو باشد.

 

Tags

مطالب مشابه

شاید علاقه‌مند باشید به
Close
Back to top button
Close
Close