کشنده

فروش اقساطی کشنده های فاو

 کشنده های فاو

کشنده فاو یک کشنده ی قوی است که توسط شرکت سیبا موتورکه از زیرمجموعه ها گروه بهمن در دو مدل تک محو ودو محور به بازار عرضه می شود.  وزن کامیون تک محور بدون بار به ۷۹۰۰ کیلوگرم می‌رسد و قادر است دو سرنشین را در خود جا بدهد. حداکثر نیروی مجاز وارده به محور جلو ۶۶۰۰ کیلوگرم و به محور عقب ۱۱۴۰۰ کیلوگرم می‌باشد. در مورد ابعاد این کامیون باید گفت طول آن ۶۲۳۵ میلی‌متر است و عرض و ارتفاع آن نیز به ترتیب به ۲۴۹۵ و ۳۶۰۰ میلی‌متر می‌رسند.

کشنده فاو دارای کابین هایی فلزی با سقفی بلند که از پوشش مخصوص ضد زنگ که عایقی صوتی و حرارتی است، ساخته شده است. داخل آن دو تخت خواب و آفتابگیر نیز وجود دارد که راحتی سرنشینان را تضمین می کند. از دیگر تجهیزات این کشنده های قوی کولر، بخاری، رادیو همراه درگاه USB، شیشه های برقی، آینه های برقی ، قفل مرکزی و نمایشگر دیجیتال اطلاعات خودرو و صندلی تمام بادی راننده با قابلیت تنظیم در جهات مختلف را می توان نام برد. با توجه به تجهیزات مناسب و موتور قوی این کشنده ی قدرتمند، این کشنده فاو مشتریان زیای را در سال اخیر جذب کرده است.

گیربکس هماهنگی خوبی با موتور دارد و حداکثر نیرو را از آن بیرون می‌کشد. کیفیت سواری نیز به لطف بهره‌گیری از سیستم تعلیق نرم در جلو و عقب عالی است، هندلینگ نیز مناسب کامیونی در این حد و اندازه می‌باشد. لازم به ذکر است همانند دیگر کشنده ها قاعدتا مدل تک محور آن راحتی بیشتری را به راننده می دهد که البته در مقایسه با تعادل بیشتر نوع جفت محور آن، انتخاب را به عهده مشتری می گذارد. شرایط اقساطی با کمترین پیش پرداخت نیز از مزایای این برند در بازار خودروهای تجاری می باشد. به هر حال با توجه به بررسی های اجمالی و تجارب مختلف، اگر قصد خرید یک کشنده تمام عیار و امتحان شده را دارید حتما فاو را جزو انتخاب ها قرار دهید. برای اطلاع بیشتر به صفحه شرایط فروش اقساطی سایت مراجعه فرمایید.

مطالب مشابه

شاید علاقه‌مند باشید به
Close
Back to top button
Close
Close