شرایط فروش اقساطی

فروش اقساطی محصولات سایپا

شرکت سایپا خودرو دیزل

وارد کننده و تولیدکننده انواع ماشین آلات سنگین از جمله کامیون و کشنده تولید کارخانه ولوو در ایران می باشد. سایپا دیزل در حجم بالایی از معاملات خودروهای سنگین سهیم می باشد.

شرایط ثبت نام الوندجهت مشاهده انواع کامیونت های البرز کلیک کنید.

شرایط ثبت نام البرز

جهت مشاهده انواع کشنده های البرز کلیک کنید.

شرایط ثبت نام کاوه

جهت مشاهده انواع کشنده کاوه کلیک کنید.

شرایط ثبت نام ولوو

جهت مشاهده انواع کشنده ولوو کلیک کنید.

شرکت سایپا دیزل، یکی از بزرگترین شرکت های فعال در صنعت خودروسازی می باشد که حوزه فعالیت این شرکت علاوه بر کشور ایران توانسته به کشورهای خاورمیانه نیز افزایش یابد و با صادرات خودروهای تولید شده در این کارخانه سود مناسبی را متوجه بازار خودروسازی کشور نموده است.
محصولات سایپا دیزل خودروهای نیمه سنگین و سنگین می باشد که از جمله می توان به کامیون های دانگ فنگ و کشنده های ولوو اشاره کرد که در میان رانندگان ماشین های سنگین و نیمه سنگین طرفداران زیادی دارد.
تاریخچه سایپا دیزل به سال 1342 بر می گردد زمانی که با انعقاد قرارداد با شرکت ماک تراکس فعالیت خود را آغاز نمود در ابتدا شرکت سایپا دیزل به مونتاژ محصولات ماک و تریلرهای آن مشغول بود.
سایپا دیزل از سال 1363 قرارداد ساخت و تولید کامیون های ولوو را با شرکت ولوو تراکس منعقد کرد و به دنبال آن قرارداد ساخت تولید تریلرهای کفی با شرکت گوشا یوگسلاوی توسط سایپا از دیگر اقدامات این شرکت بوده است.
بیشترین تولیدات شرکت سایپا دیزل منحصر به مونتاژ خودروسازی های اروپایی و بعضاً آسیایی می باشد که از جمله آن ها می توان به لیست شرکت های زیر اشاره نمود:
1- شرکت ولوو تراکس
2- شرکت رنو تراکس
3- شرکت دانگ فنگ
4- شرکت یوتانگ
5- شرکت فوتون

کارخانه سایپا دیزل هر ساله بخشی از بازار خودروهای سنگین را به خود اختصاص می دهد و در همین راستا فروش لیزینگی و اقساطی کامیون های سایپا دیزل کمک شایانی به افزایش فروش این شرکت در بازار ایران می کند. سایپا دیزل تولیدکننده کامیون، کامیونت، کشنده و کمپرسی می باشد.

جهت اطلاع از آخرین لیست قیمت محصولات سایپا دیزل با مراجعه به لیست محصولات از آخرین تغییرات قیمت ها آگاه شوید و برای دریافت مشاوره در رابطه با خرید خودروهای سنگین، کامیون و کشنده با مشاوران فروش شرکت در تماس باشید.

مطالب مشابه

Back to top button
Close
Close