کامیونت

فروش اقساطی فوسو

فوسو(Fuso) درایران

یکی از بزرگترین شرکت های منشعب شرکت دایملر آی جی آلمان، شرکت بزرگ ژاپنی سازنده کشنده ها و تریلر و کامیون هاست که میتسوبیشی نام دارد. این شرکت در سال 1923 اولین اتوبوس خود را وارد بازار کرد. با وجود اینکه مدت زیادی از ورود این کامیونت ها به بازار ایران نمی گذرد اما توانسته نظر بازار ایران را به خود جلب کند. شرکت فوسو یکی ازبزرگترین سازنده های ماشین های سنگین در جهان به شمار می آید که پس از لغو تحریم ها تصمیم به ورود محصولات خود را در بازار حمل ونقل جاده ای ایران دارد.

دایملر مالک برند فوسو ژاپن بوده و در سالهای اخیر بیشترین حجم تولیدات دایملر مربوط به کامیون های فوسو بوده است. شرکت مایان نماینده رسمی فروش و خدمات پس از فروش فوسو در ایران است. شرکت نام آشنای فوسو اعلام کرد که ۱۸ نمایندگی برای فروش و خدمات پس از فروش در سراسر ایران در اختیار این شرکت قرار دارد.همچنین اعلام کرد که میزان عرضه محصولات فوسو در بازار ایران براساس شرایط بازار خواهد بود و در فاز اول یک مدل ۵ تن ۲ مدل ۶ تن و یک مدل ۸ تن عرضه می شود.

در حوزه خودروهای تجاری ۵ تن بالاترین قدرت مربوط به این خودرو است و در مدلهای ۶ و ۸ تن جزو بهترین و پرقدرت ترین مدلهای خودروهای سنگین موجود در بازار ایران محسوب می شوند.یکی از معروف ترین مدل های این برند کامیونت های تمام برقی فوسو کانتر در سال ۲۰۱۰ رونمایی شدند و آزمایش های میدانی سالیانه خود را بدون هرگونه نقص و خرابی با موفقیت پشت سرگذاشتند. فعالیت بی صدای کامیونت در ساعات شب و آلودگی صفر آن مهمترین ویژگیهای کامیونت برقی فوسو است که در بخش جمع آوری زباله فعالیت می کند. این کامیون پر قدرت دارای یک موتور برقی 110 وات است که می تواند یک گشتاور 650 نیوتن را از نخستین لحظات حرکت ایجاد کند.

همچنین این کامیون از ۴باطری لیتیوم یون بهره میبرد که در صورت شارژ سریع میتواند در عرض ۱ ساعت شارژ شود. باطری ها ظرفیت قابل توجه ۴۰ کیلووات در ساعت را ارائه میکنند که میتواند برای طی مسافت ۱۲۰ کیلومتر کافی به نظر برسد.

Tags

مطالب مشابه

شاید علاقه‌مند باشید به
Close
Back to top button
Close
Close