آخرین اخبار روز کامیون

طرح اسقاط اسکانیا

طرح اسقاط اسکانیا کامیون و کشنده

طرح اسقاط خودروهای سنگین در سال جاری و سال جدید همچنان ادامه دارد. در همین راستا شرکت های تولید کننده کامیون و کشنده و … تمام محصولات خود را در جهت نوسازی ناوگان حمل و نقل جاده ای کشور در اختیار رانندگان محترم قرار داده اند و با شرایط ویژه ای شروع به فروش محصولات خود نموده اند که در تاریخ فروش اقساطی کامیون و کشنده بی نظیر بوده است.
همچنین باید خاطرنشان کرد استقبال رانندگان محترم از طرح اسقاط خودروهای فرسوده بسیار خوب سنجیده شده است و دولت امیدوار است که تا انتهای سال آینده 90% از ناوگان حمل و نقل جاده ای کشور نوسازی گردد. شرایط خوب فروش لیزینگی و اقساطی خودروهای سنگین باعث شده است که علاوه بر افزایش توانایی خرید رانندگان شاهد کاهش تصادفات و تلفات جاده ای نیز باشیم.
فروش محصولات اسکانیا در جهت نوسازی ناوگان حمل و نقل جاده ای به شرح زیر می باشد:

کشنده اسکانیا G400:

کشنده جی 400 اسکانیا یکی از مدل های معروف اسکانیا می باشد که مورد توجه بسیاری از رانندگان محترم قرار گرفته است و به دلیل شرایط فنی مناسب این خودرو و بازدهی مناسب تست جاده ای، اسکانیا جی 400 به یکی از کشنده های محبوب اسکانیا تبدیل شده است. کشنده جی 400 دارای گواهینامه و استاندارد یورو 4 می باشد که همین موضوع قابلیت های ترانزیتی این خودرو را افزایش داده است و دریافت مجوزهای ترانزیت به اروپا با این خودرو براحتی انجام می شود.
کشنده اسکانیا g400 دارای 2 باک با حجم 500 و 600 لیتر می باشد و که سیستم فنی این کشنده قابلیت استفاده از مکمل های سوختی از جمله (Add Blue) را دارا می باشد. لازم به ذکر است تمام کشنده های g400 از گیربکس اتومات بهره می برند که همین موضوع یکی از دلایل محبوبیت بیشتر کشنده g400 در میان رانندگان می باشد.
جهت خرید اقساطی کشنده جی 400 اسکانیا و یا استفاده از طرح تعویض اسکانیا G400 با مشاوران فروش وبسایت در تماس باشید و یا از طریق لینک تماس با ما از خدمات پاسخگویی شرکت استفاده نمایید.

کشنده اسکانیا G410:

کشنده جی 410 اسکانیا که پلتفرمی مشابه مدل قبلی آن یعنی G400 دارد در حمل و نقل جاده ای ایران بسیار مورد استفاده قرار می گیرد و خودرویی که دارای دو نوع گیربکس از نوع دنده ای و اتومات می باشد. این خودرو قابلیت های جاده ای بسیار بالایی دارد و کشش سطحی مناسبی را بروی جاده فراهم می آورد همچنین اسکانیا جی 410 سیستم ترمز مناسب این خودرو باعث کاهش تصادفات جاده ای گشته است. کشنده g410 دارای گواهینامه و استاندارد جهانی یورو 3 می باشد که از مدل قبلی آن یعنی اسکانیا جی 400 ضیعف تر عمل کرده است. این موضوع باعث می شود که دریافت گذرنامه خودرو جهت ترانزیت به اروپا با مشکلات کوچکی روبرو شود همچنین لازم به ذکر است اگر هدف شما استفاده از این خودرو جهت حمل و نقل جاده ای فقط داخل کشور می باشد گزینه ای بسیار مناسب است. نکته دیگر این که حجم باک اسکانیا g410 برابر با 1200 لیتر می باشد که از دو باک 600 لیتری بهره می برد.
جهت خرید اقساطی کشنده جی 410 اسکانیا و یا استفاده از طرح تعویض اسکانیا G410 با مشاوران فروش وبسایت در تماس باشید و یا از طریق لینک تماس با ما از خدمات پاسخگویی شرکت استفاده نمایید.

کشنده اسکانیا G460:

کشنده جی 460 اسکانیا یکی از خودروهای مناسب در جهت ترانزیت در جاده های جهانی و بین کشوری می باشد که در ایران یکی از کشنده های محبوب به حساب می آید و طبق آمار حمل و نقل جاده ای یکی از پر کاربرد ترین و ایمن ترین کشنده های موجود در جاده های کشور است.

کشنده g460 مجهز به سیستم اپتیکروز یعنی تعویض دنده خودکار می باشد و دارای دو مخزن سوخت به حجم های 350 و 500 لیتر می باشد و همچنین مجهز به سیستم ترمز ضد قفل ABS می باشد. این کشنده دارای استاندارد یورو 6 می باشد و قادر است به راحتی مجوز ترانزیت به اروپا و اقساء نقاط جهان را اخذ نماید.

جهت خرید اقساطی کشنده جی 460 اسکانیا و یا استفاده از طرح تعویض اسکانیا G460 با مشاوران فروش وبسایتت در تماس باشید و یا از طریق لینک تماس با ما از خدمات پاسخگویی شرکت استفاده نمایید.

کامیون اسکانیا P310:

کامیون p310 اسکانیا یکی از محصولات خوب اسکانیا در پلتفرم کامیون های باری است که از موتوری با 5 سیلندر و با 310 اسب بخار قدرت بهره می برد و به سیستم انتقال سوخت یونیت انژکتور مجهز شده است و تمام این مسائل باعث شده است که اسکانیا p310 به عنوان گزینه ای خوب برای حمل و نقل شهری و خارج شهری مورد استفاده قرار گیرد.
سیستم ترمز کامیون اسکانیا p310 جلو و عقب به صورت کاسه ای و مجهز به abs می باشد و این کامیون دارای گیربکس 8 دنده است.

جهت خرید اقساطی کشنده پی 310 اسکانیا و یا استفاده از طرح تعویض اسکانیا P310 با مشاوران فروش وبسایتت در تماس باشید و یا از طریق لینک تماس با ما از خدمات پاسخگویی شرکت استفاده نمایید.

کامیون اسکانیا P250:

کامیون اسکانیا p250 یکی دیگر از کامیون های باری شرکت اسکانیا می باشد که در کشور ما دارای فروش نسبتاً خوبی بوده است و به دلیل قیمت و کارایی مناسب و کیفیت بالای خودروهای تولیدی شرکت اسکانیا این کامیون دارای طرفداران و مشتاقان زیادی برای خرید می باشد. سیستم ترمز این کامیون در چرخ های جلو و عقب کاسه ای و مجهز به ترمز هوشمند ABS / EBS می باشد.
کامیون p250 اسکانیا دارای استاندارد آلایندگی یورو 3 می باشد و همچنین دارای مخزن سوخت 400 لیتری است و همچنین از گیربکسی با 8 دنده بهره می برد.
کامیون p250 یکی از پرکاربردترین کامیون ها به دلیل توانایی حمل بارهای سنگین می باشد که ظرفیت مجاز محور جلو 7500 کیلوگرم و ظرفیت مجاز محور عقب 11500 کیلوگرم می باشد که برای جابجایی و حمل بارهای ساختمانی و استفاده در شهر کامیون بسیار مناسبی می باشد.

جهت خرید اقساطی کشنده پی 250 اسکانیا و یا استفاده از طرح تعویض اسکانیا P250 با مشاوران فروش وبسایتت در تماس باشید و یا از طریق لینک تماس با ما از خدمات پاسخگویی شرکت استفاده نمایید.

Tags

مطالب مشابه

Back to top button
Close
Close