تولیدکنندگان اتوبوستولیدکنندگان کامیونتولیدکنندگان ماشین آلات راه سازی

صنایع خودرو کویر

شرکت صنایع خودرو کویر در تاریخ 28/12/1379 در اداره ثبت شرکت های شهرستان اردکان به ثبت رسیده است. این شرکت بعد از تاییدیه و گرفتن امضای موافقت نامه از طرف شرکت BMC ترکیه فعالیت رسمی خود را آغاز نمود.

انواع کشنده BMCجهت مشاهده انواع کشنده های کویر خودرو دیزل کلیک کنید.جهت مشاهده انواع کامیون های کویر خودرو دیزل کلیک کنید.

انواع کمپرسی جهت مشاهده انواع کمپرسی های کویر خودرو دیزل کلیک کنید.

شرکت صنایع کویر خودرو

شرکت صنایع خودرو کویر در تاریخ 28/12/1379 در اداره ثبت شرکت های شهرستان اردکان به ثبت رسیده است.

این شرکت بعد از تاییدیه و گرفتن امضای موافقت نامه از طرف شرکت BMC ترکیه فعالیت رسمی خود را در زمینه واردات و تولید و فروش انواع خودروهای تجاری آغاز کرده و از سال 1383 انواع کامیون ،کشنده و کمپرسی را به بازار ایران عرضه نموده.

این شرکت با کسب مجوز احداث شهرک صنعتی خصوصی در زمینی به وسعت 93 هکتار در سال 1382 آغاز نمود و در سال 1383 سرمایه گذاری جهت احداث و راه اندازی خط مونتاژ کامیون و ماشینهای سنگین را آغاز نمود این شرکت در سال 1382 به منظور تولید خودروهای سنگین تجاری افتتاح شد و تا اوایل سال 1388 به کار خود ادامه داد اما بنا به پاره ای از مشکلات مدیریتی فعالیت آن متوقف گردید در سال 1389 این شرکت با سرمایه گذاری سرمایه گذاران جدید و کادر مدیرتی جدید مجددا احیا شد و تیم جدید کار خود را شروع نمود . این شرکت در ابتدا با سرمایه 5 میلیارد ریال شروع به کار نمود و اکنون با افزایش سرمایه رسیده است. این شرکت تولید کننده انواع کامیونهای سنگین و کشنده با همکاری شرکت BMC ترکیه است که خود یک برند معتبر در سطح دنیاست. برخورداری از استاندارد های روز اروپا و همچنین ایمنی بالای این خودرو ها از مزایای تولیدات این شرکت است.

موضوع فعالیت این شرکت ایجاد امکانات برای صنایع خودرو تولید کامیون و اتوبوس های درون شهری و کامیونت و مشارکت در ایجاد شهرک صنعتی و مسکونی خدمات و ایجاد پایانه های ترابری و بهره برداری میباشد

برنامه دیگر این شرکت علاوه بر تولید محصولات ذکر شده، واردات انواع ماشین آلات راه سازی است.

نکته دیگر اینکه این شرکت با راه اندازی فاز نهایی این کارخانه در نظر دارد روزانه 3000 دستگاه انواع کامیون و کشنده را در یک شیفت کاری تولید کند که این به تنهایی 300 نفر نیروی شاغل را به کار خواهد گرفت و چندین برابر این میزان نیرو در صنایع پایین دستی مشغول به کار خواهند شد ویکی از دیگر برنامه ها این شرکت کسب سهم 20% بازار کشور است

این شرکت نماینده انحصاری کمپانی BMC ترکیه ،تولید کننده انواع کامیون های کشنده و باری و کمپرسی و اتوبوس و مینی بوس و ون و کامیون هایی با کاربریها خاص است

بیشترین تولیدات این شرکت اختصاص داده شده به انواع کامیون های نظامی،زره پوش و سایر ارگان های نظامی

شرکت صنایع خودرو کویر نماینده شرکت چکوروای ترکیه CUKOROVA))که تولید کننده انواع لودر ،لیفتراک و … میباشد و این شرکت نماینده انحصاری کامیون های CAMC که ساخت چین است را دارد.

مطالب مشابه

Back to top button
Close
Close