تولیدکنندگان اتوبوس

شرکت کینگ لانگ

شرکت کینگ لانگ چین

شرکت کینگ لانگ شرکت تولید کننده اتوبوس متعلق به کشور چین است که درزمینه تولید اتوبوس های بین شهری، تولید ون و اتوبوس شهری توانسته به فروش بالایی برسد. وسایل نقلیه شرکت کینگ لانگ به طور وسیعی  در حمل و نقل مسافر،گردشگری، حمل ونقل عمومی ووسایل نقلیه خاص مورد استفاده قرار می گیرند.

King Long دارای بخش تحقیق و توسعه متعلق به خود شرکت و مراکز آزمایشگاهی مورد تایید دولت مانند مرکز فنی، مرکز تحقیقاتی علمی پیشرفته و همچنین مرکز ایمنی و کاهش مصرف انرژی که 600 نخبه علمی را در صنعت دور هم جمع کرده است، می باشد. King Long دارای رتبه اول صنعت در زمینه توانایی تحقیق و توسعه و سطح تکنولوژی تولید می باشد.

King Long تولید کننده مینی ون چین است . مینی ون ما شامل مینی ون مسافر ، آنبولانس،ون باری، ون پستی و ون آتشنشانی جنگلی است.
بجز مینی ون ، اتوبوس بین شهری بین شهری ، اتوبوس شهری و بیشتر فراهم می کند.

در سال 2000، شرکت کینگ لانگ استراتژی صادرات محصولات خود را تدوین کرد و در سال 2005 با دریافت گواهینامه خودروهای تجاری بریتانیا (VCA) تواسنت مجوز صادرات به اتحادیه اروپا را کسب کند. در سال 2009، شرکت کینگ لانگ موفق شد تا در 59 کشور جهان بیش از 181 میلیون دلار صادرات داشته باشد. این شرکت هم اکنون دارای 40 نمایندگی فروش و خدمات پس از فروش در جهان است. هدف نهایی کینگ لانگ قرار گرفتن در بین 6 تولید کننده برتر اتوبوس در جهان است.

مطالب مشابه

Back to top button
Close
Close