تولیدکنندگان کامیون

شرکت مایان کوگل

شرکت صنعتی مایان کوگل در تیر ماه سال 1376 با سرمایه کاملا شخصی پس از دریافت گواهی فعالیت صنعتی،کار خود را با هدف “کمک به بهبود و به روز رسانی ناوگان حمل و نقل کشور” آغاز کرد.انواع کامیونت فوسو

جهت مشاهده انواع کامیونت مایان کوگل کلیک کنید.

انواع تریلر مایان کوگل

جهت مشاهده انواع تریلرهای یخچالی مایان کوگل کلیک کنید.=اما در ابتدای امر،مدیران و طراحان شرکت رقابت در بازار جهانی و افزایش صادرات غیر نفتی را هدف گرفته بودند که نتیجه این اهداف درآمدهای ارزی وارده برای کشور بود.

شرکت مایان فولاد برای کسب دانش روز افزون جهت تولید تریلر برآمده و پس از مدتی در سال 1377 طی مذاکره ای با شرکت کوگل آلمان که یکی از بزرگترین و معتبرترین تولیدکنندگان  تریلر در جهان است قراردی نوشته و در پی آن پس از صدور اولین محموله ها به آلمان بخاطر کیفیت مناسب و رعایت استانداردهای لازم،شرکت های مایان و کوگل مایل به اخذ لیسانس و مشارکت صنعتی شده و پس از مذاکرات فراوان در سال 2001 میلادی شرکت مایان موفق به اخذ لیسانس کوگل گردید.
دستاوردهای مهم این مشارکت :
اعطای گواهینامه TUV
اعطای گواهینامه FRC
که هر دو گواهینامه محیط زیست برای اولین بار در کشور به این شرکت داده شد.

شهرت مایان تا آنجا پیش رفت که نشریه معتبر و جهانی کامیون در جولای 2005 از این کارخانه به عنوان لیدر سازندگان تریلی های یخچالی خاورمیانه یاد کرد.
شرکت تولیدی صنعتی مایان در سال 1394 موفق به اخذ نمایندگی انحصاری کامیونت های میتسوبیشی FUSO نیز گردید.
شرکت مایان کوگل که در اوایل مایان فولاد نام داشت در تولید تریلر های یخچالی،کمپرسی ،کمر شکن،کفی و در اواخر سال 1393 نیز علاوه بر تولید تریلر با شرکت زیگلر(یکی از 3 سازنده برتر تجهیزات در اروپا و جهان) طی قراردادی شروع به همکاری کرد.
در بین تمامی این دستاوردها پیچیده ترین آن ها،صدور تیغه شاسی به آلمان و تولید تریلیرهای یخچالی پیچیده فایبر گلاس که از مدرترین یونیتهای سردکننده جهان است،بود.
شرکت تولیدی صنعتی مایان کوگل یا مایان فولاد یا مایان فولاد در کیلومتر 59 اتوبان تهران-قزوین قرار گرفته.
این کارخانه در حال حاضر تنها نماینده کوگل در خاورمیانه می باشد.

مطالب مشابه

Back to top button
Close
Close