تولیدکنندگان کامیون

شرکت ماموت دیزل

ماموت خودرو

شرکت ماموت خودرو زیر مجموعه کارخانه ماموت است. ماموت خودرو نامی معتبر در عرصه صنعتی کشور است که  علاوه بر موفقیت در زمینه گسترش و تجهیز خودروهای حمل و نقل جاده ای کشور توانسته است گامی در جهت رشد و بالا بردن کیفیت خودروهای سبک داخلی برداشته است. این مجتمع صنعتی با تمرکز برروی کیفیت بهتر سعی در برداشتن گام های بزرگ در جهت پیشبرد صنعت کشور دارد.

شرکت ماموت خودروشرکت ماموت خودرو که متعلق به مجتمع صنعتی ماموت می باشد .

مجتمع صنعتی ماموت، فعالیت خود را در زمینه ساخت انواع تریلر، کامیون، کامیونت، انواع ساندویچ پانل شروع کرده و حال به نامی معتبر در زمینه حمل و نقل وتولید ساندویچ پانل تبدیل شده است.

امروزه کامیون ها واتوبوس های ماموت بازارهای وسیعی از صنعت حمل ونقل دنیا را گرفته اند.

مجتمع صنعتی ماموت، فعالیت خود را در زمینه ساخت انواع تریلر، کامیون، کامیونت، انواع ساندویچ پانل شروع کرده و حال به نامی معتبر در زمینه حمل و نقل وتولید ساندویچ پانل تبدیل شده است.

برای اطلاعات بیشتر در مورد قیمت این کامیونت ها به صفحه قیمت کامیون ها مراجعه فرمایید.

شرکت ماموت خودرو

ساندویچ پانل یکی از مصالح ساختمانی پیش ساخته است که به صورت جالبی در کارخانه بشکل دیوار و سقف تولید می شود و این دیوار و سقف ها کاملا آماده به محل ارسال می شوند و فقط در محل مورد نظر نصب و اجرا می شوند.
ساندویچ پانل ها سازه ای را برای مشتری فراهم می کنند که ضد زلزله،ضد حریق، ضد رطوبت،عایق قوی در برابر سرما و گرما و باد و باران و حتی عایق در برابر ورود حشرات هستند.
قابل توجه است که این ساندویچ پانل ماموت را می توان برداشت و جمع کرد مانند صندلی تاشو و از محلی به محل دیگر برد و در اصل خانه یا ساختمان شما قابل جابه جایی است و دیوار ها و سقف های این سازه تا حدی نازک و سبک است که حداقل نیمی از فضای هدر رفته را احیا میکند و باز جالبتر این است که ساندویچ پنل با اینکه بسیار نازک و سبک است اما بسیار هم مقاوم و با دوام است.
قیمت ساندویچ پانل با قیمت مواد اولیه ساندویچ پانل در بازار تغییر می کند.

Tags

مطالب مشابه

Back to top button
Close
Close