تولیدکنندگان اتوبوس

شرکت رانیران

شرکت رانیران ولوو

شرکت رانیران ولوو تنها نماینده رسمی و انحصاری تولید و فروش انواع اتوبوس های ولوو در ایران می باشد. شرکت رانیران در سال 1370 در ساوه تاسیس شد.اتوبوس های تولیدی شرکت رانیران طبق بازرسی های انجام شده از طرف شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد، در میان اتوبوس های داخلی  به عنوان با کیفیت ترین اتوبوس های کشور انتخاب شدند. در آخرین رده بندی کیفیت اتوبوس های کشور، اتوبوس های بین شهری ولوو B9 در میان رقبا در سطح اول قرار گرفت. اتوبوس های بین شهری ولوو متعلق به شرکت رانیران عنوان با کیفیت ترین اتوبوس کشور را بدست آورد. در سال ۱۳۷۰ قرارداد اخذ نمایندگی انحصاری خرید شاسی، ساخت بدنه انواع اتوبوس، مونتاژ اتوبوس در ایران و عرضه خدمات پس از فروش به امضاء رسید.

از آغاز تأسیس تا به امروز، شرکت رانیران فعالیت‌های خود را در همه ابعاد، به ویژه بهبود و ارتقاء کیفی محصولات، توسعه داده و در راستای رسیدن به عمق ساخت داخل پیش بینی شده در قراردادهای منعقده، با راه‌اندازی خطوط مونتاژ و ساخت و آموزش مستمر نیروی انسانی، مبادرت نموده است.

توان تولیدی رانیران اکنون به شش دستگاه اتوبوس در روز و نزدیک به ۱٫۸۰۰ دستگاه اتوبوس در سال افزایش یافته است.

رانیران  در ساخت و عرضه بدنه هایدک با ضریب استجکام و ایمنی بیشتر و تامین راحتی سرنشینان و همچنین تنوع در عرضه انواع اتوبوس , که اتوبوسهای مدل B7R و B12 و بوگی ( سه محور ) از آن جمله بوده اند سرآمد عرضه کنندگان مدلهای متنوع و زیبا و جدید اتوبوس به بازار ایران بوده است.

با استفاده از آخرین ابداعات و نوآوریهای تکنولوژیک محصولات رانیران  از استاندارد آلایندگی EURO III& EURO II  و قابل ارتقاء و انطباق با استاندارد EURO IV  برخوردار گردیده اند.

مطالب مشابه

Back to top button
Close
Close