تولید کنندگان ماشین آلات کشاورزی

شرکت تراکتورسازی ایران

تراکتورسازی ایران

شرکت تراکتورسازی ایران در سال 1347 در تبریز تاسیس شد. شرکت تراکتورسازی ایران ابتدا محصولات خود را ازکشور رمانی وارد و در ایران عرضه می کرد.  اولین تراکتوری که توسط شرکت تراکتورسازی ایران تولید و عرضه شد، تراکتورهای نوع FM است که در چهار نوع مختلف با قدرت موتورهای متفاوت به بازار عرضه شدند. تراکتورهای سبک FM258 برای اولین بار در سال 1356 در ایران توسط شرکت تراکتورسازی ایران جایگزین نمونه های مشابه رومانی شدند.شرکت تراکتورسازی ایران که همواره پیشگام درتولید ماشین آلات کشاورزی با قابلیت رقابت در سطح جهانی است با تولید انواع تراکتور و ماشین آلات کشاورزی  با بهره گیری ار تکنولوژی روز و خلاقیت و ابتکار نیروی انسانی همواره  توانسته به موفقیت بالایی درصنعت ماشین آلات کشاورزی برسد.

در سال 1382 خط مونتاژ شماره 2 این شرکت در استان کردستان با نام شرکت تراکتورسازی سنندج با ظرفیت سالانه 3500 دستگاه ایجاد گردیده، همچنین در سال 1382 شرکت تراکتورسازی ارومیه  که در زمینه تراکتورسازی باغی فعالیت می نماید، توسط این شرکت خریداری شد.

این شرکت با مشارکت شرکت CVG از کشور ونزوئلا، فاز اول خط مونتاژ و تولید تراکتور با ظرفیت ۵۰۰۰ دستگاه در کشور ونزوئلا را در سال ۱۳۸۳ به بهره‌برداری رساند. همچنین در سال ۱۳۸۵ دومین خط مونتاژ خارج از کشور و ظرفیت تولید سالانه ۲۵۰۰ دستگاه در کشور تاجیکستان به بهره‌برداری رسید. درسال ۱۳۸۶ با مشارکت شرکت NEC اوگاندا،شرکت بازرگانی اوگیران را در کشور اوگاندا تأسیس نمود.

برای اطلاعات بیشتر درباره ی این ماشین آلات سنگین به سایت تراکس کار مراجعه فرمایید.

Tags

مطالب مشابه

Back to top button
Close
Close