تولیدکنندگان کامیون

شرکت ارس خودرو

ارس خودرو با تأسیس  55  مرکز سرویس خدمات پس از فروش در اکثر استانهای کشور و ارائه آموزشهای فنی و حرفه ای دوره ای به آنها و افزایش دوره گارانتی محصولات شرکت از 30,000  کیلومتر به  200,000  کیلومتر و از یک سال به سه سال ،  توانسته خدمات قابل قبولی را به مشتریان عرضه نماید.

انواع کشنده آمیکوجهت مشاهده انواع کشنده های ارس خودرو کلیک کنید.

انواع کامیون آمیکوجهت مشاهده انواع کامیون ارس خودرو کلیک کنید.

انواع کامیونت آمیکوجهت مشاهده انواع کامیونت های ارس خودرو کلیک کنید.

شرکت ارس خودرو

ارس خودرو در راستای بهره گیری از روش های  جهانی مدیریت کیفیت همواره توانسته است ضمن تولید محصولات با کیفت از جمله کامیون و کشنده و کامیونت رضایت  مشتریان را به خود را جلب  کند .

شرکت ارس خودرو دیزل بزرگترین شرکت تولیدی گروه آمیکو با داشتن سه نوع پلت فرم انحصاری  کابین و شاسی و دارا بودن تکنولوژی تولید و مونتاژ انواع مختلف خودروهای تجاری ، با اعمال روش های  مهندسی خرید توانسته ، با استفاده از محصولات، قطعات و تکنولوژی برندهای معروف اروپائی، آمریکائی و آسیائی ، با دریافت گواهی های TA  ( 51 نوع استانداردایمنی و 3 نوع آلایندگی) از مؤسسات بازرسی بین المللی همانند   آلمان و  هلند   و TUV   بلژیک و همچنین از سازمان محیط زیست VCA ایران ، محصولات خود را از نظر کیفی و ایمنی و آلایندگی در ردیف کامیونهای تجاری معروف اروپا قرار دهد.

آمیکو با تأسیس  55  مرکز سرویس خدمات پس از فروش در اکثر استانهای کشور و ارائه آموزشهای فنی و حرفه ای دوره ای به آنها و افزایش دوره گارانتی محصولات شرکت از 30,000  کیلومتر به  200,000  کیلومتر و از یک سال به سه سال ،  توانسته خدمات قابل قبولی را به مشتریان عرضه نماید.

احداث مرکز آموزش کاربردی خودروهای دیزلی با برخورداری از امکانات و تجهیزات آموزشی و کمک آموزشی و ارائه آموزشهای فنی در زمینه تعمیرات و نگهداری خودروهای دیزلی برای کارکنان و نمایندگیهای خدمات پس از فروش یکی دیگر از نقاط برتر این شرکت می باشد.  همچنین شرکت آمیکو با مدیریت و کیفیت کوشیده است محصولات و خدمات خود را با آخرین  فن آوری روز دنیا منطبق سازد  شرکتهای تابعه گروه توانسته اند ضمن عرضه کالاهای با کیفیت و منطبق با استانداردهای داخلی و بین المللی، با دریافت انواع گواهی های ملی و بین المللی پله های موفقیت را بعنوان یک برند ملی و فراملی یکی پس از دیگری طی نمایند.

گروه صنعتی آمیکو به عنوان نگین درخشان در بین رقبا و در عرصه صنعت کشور افتخار دارد ، با رعایت حقوق مصرف کننده، ارتقای  روزانه کیفیت محصولات و مشتری مداری برند خود را از سایر رقبا متمایز نماید .

این گروه  با بهره گیری از نیروی کاری متخصص و کارآمد با نگاه جامع به تکنولوژی روز دنیا می کوشد تا برند خود را در سطح بین المللی و  علی الخصوص  در زمینه صنایع خودروسازی توسعه و ابقاء نماید.

اهداف شرکت ارس خودرو

این گروه  با بهره گیری از نیروی کاری متخصص و کارآمد با نگاه جامع به تکنولوژی روز دنیا می کوشد تا برند خود را در سطح بین المللی و  علی الخصوص  در زمینه صنایع خودروسازی توسعه و ابقاء نماید.

مطالب مشابه

Back to top button
Close
Close