تولیدکنندگان کامیون

شرکت آمیکو

 آمیکو

گروه صنعتی آمیکو در سال 1368 با احداث اولین واحد صنعتی که در زمینه تولید تراکتور و ادوات کشاورزی فعالیت داشت تاسیس شد. شرکت آمیکو پس از نزدیک به سه دهه فعالیت هم اکنون  در زمینه تولید انواع موتور سیکلت، انواع آبگرمکن خورشیدی ، کولرهای گازی، کلاه ایمنی موتورسیکلت، تولید خودروهای دیزلی سبک وسنگین، انواع باتری و … فعالیت دارد. گروه صنعتی آمیکو همواره با استفاده از استانداردهای جهانی مدیریت و کیفیت در تلاش است تا محصولات وخدمات خود را با آخرین فناوری روز دنیا منطبق سازد. آمیکو با استفاده ازروش های جهانی میریت کیفیت و استقرار آن در همه واحدهای صنعتی  توانسته علاوه برتولید و عرضه محصولات با کیفیت، رضایت مشتریان را بدست آورد.

شرکت ارس خودرو دیزل بزرگترین شرکت تولیدی گروه آمیکو است که در زمینه انواع خودروهای تجاری فعالیت دارد. ارس خودرو دیزل توانسته با رعایت استانداردهای جهانی  و اعمال روش مهندسی خرید محصولات خود را از نظر کیفی و ایمنی و آلایندگی و کم مصرف بودن در ردیف کامیون های تجاری معروف اروپا قرار دهد. شرکت ارس خودرو دیزل با تاسیس بیش از 55 مرکزسرویس خدمات پس از فروش در اکثر استان های کشور و با ارائه آموزش های فنی و حرفه ای دوره ای به آنها، دمات قابل قبولی را به آنها عرضه نماید.

این گروه  با بهره گیری از نیروی کاری متخصص و کارآمد با نگاه جامع به تکنولوژی روز دنیا می کوشد تا برند خود را در سطح بین المللی و  علی الخصوص  در زمینه صنایع خودروسازی توسعه و ابقاء نماید.

مطالب مشابه

Back to top button
Close
Close