تولیدکنندگان اتوبوستولیدکنندگان کامیون

شرکت آذهایتکس

شرکت آذهایتکس یکی از شرکت های موفق در زمینه تولید و واردات ماشین آلات سنگین به شمار می رود که از محصولات این شرکت می توان به کامیون، کشنده، کمپرسی، اتوبوس و مینی بوس و … اشاره کرد.

انواع کشنده مازشرکت آذهایتکسجهت مشاهده انواع کشنده های سیبا موتور کلیک کنید.

انواع کامیونت مازشرکت آذهایتکسجهت مشاهده انواع کامیونت آذهایتکس کلیک کنید.

انواع کمپرسی مازشرکت آذهایتکسجهت مشاهده انواع کمپرسی آذهایتکس کلیک کنید.

انواع اتوبوس مازشرکت آذهایتکسجهت مشاهده انواع اتوبوس آذهایتکس کلیک کنید.

انواع مینی بوس مازشرکت آذهایتکسجهت مشاهده انواع مینی بوس آذهایتکس کلیک کنید.

انواع وانت مازشرکت آذهایتکسجهت مشاهده انواع وانت باری آذهایتکس کلیک کنید.”تاریخچه آذهایتکس

شرکت آذهایتکس (ماز بنز – ماز مان)

شرکت آذهایتکس یکی از شرکت های موفق در زمینه تولید و واردات ماشین آلات سنگین به شمار می رود که از محصولات این شرکت می توان به کامیون، کشنده، کمپرسی، اتوبوس و مینی بوس و … اشاره کرد. شرکت آذهایتکس با بدست آوردن آماری حدود 90% رضایت مشتریانش از محصولات توانسته است خود را به عنوان شرکتی با محصولات با کیفیت معرفی نمایید در ادامه به معرفی بخشی از فعالیت های آذهایتکس می پردازیم:
همکاری مرسدس بنز و مان در شرکت خودروسازی آذهایتکس تولید کننده انواع خورو های تجاری و کار شروع به تولید 48 ساله در تولید قطعات و شاسی خودروهای تجاری دارد ولی از سال 02 شرکت آذهایتکس سابقه خودروهای تجاری کرده است .

شرکت آذهایتکس
به دنبال یافتن شریکی قوی برای تولید خودروهای سنگین در شرکت آذهایتکس از سوی کمپانی های چینی درخواست همکاری ارائه شد ولی مسئولان این شرکت بر این باور بودن که کیفیت و قدرت خودرو های چینی برای رفع نیازهای صنعت خودرویی در ایران کافی نمیباشد .
از این رو با شرکت المانی مردس بنز وارد مذاکره شد ولی این شرکت به دلیل اقتصادی و سیاسی از همکاری با این شرکت سرباز زد با این حال مسئولان بنز با پتانسیل بالای مهندسی شرکت آذهایتکس پیشنهاد همکاری با شریک بلاروس خود یعنی مان را داد و در حال حاضر شرکت آذهایتکس مونتاژ کننده کشنده ماز و کشنده ماز مان در زمینه خودروهای کشنده می باشد و همچنین تولید و فروش کامیونت و کامیون و کمپرسی ماز را در کشور ادامه می دهد.

فعالیت شرکت آذهایتکس با شرکتهای ماز – بنز – مان

ازهایتکس از سال 87 همکاری رسمی خود را با کمپانی مان شروع کرد و خودروهای خود را تحت لیسانس مرسدس بنز و با پیشرانه و گیربکس تولید این کمپانه در ایران ارائه کرد.

مطالب مشابه

Back to top button
Close
Close