مجتمع صنعتی ماموت 

مجتمع صنعتی ماموت، نامی معتبر در عرصه صنعتی کشور که از سال 1371 فعالیت های خود را در زمینه  واردات و مونتاژکامیون، کشنده، تریلر، خودرو سواری و همچنین ساخت وتولید ساندویچ پانل شروع کرد. این مجتمع صنعتی با تمرکز برروی کیفیت بهتر سعی در برداشتن گام های بزرگ در جهت پیشبرد صنعت کشور دارد.

مجتمع صنعتی ماموت، فعالیت خود را در زمینه ساخت انواع تریلر، کامیون، کامیونت، انواع ساندویچ پانل شروع کرده و حال به نامی معتبر در زمینه حمل و نقل وتولید ساندویچ پانل تبدیل شده است.

یکی ازمحصولات تولیدی شرکت ماموت که با استقبال زیادی مواجه بوده، ساندویچ پانل های این شرکت است.

ساندویچ پانل ماموت شامل انواع مختلفی است که برای کاربری ها و اقلیم های مختلف قابل استفاده می باشد و با همه سلیقه ها سازگار است زیرا این ساندویچ پانل را می توان در طرح و رنگ و نوع مورد نظر انتخاب کرد.
در مجموع ساندویچ پانل دیواری ماموت برای پوشش دیوار ها به کار می رود و ساندویچ پانل سقفی ماموت برای پوشش سقف ها، این دو نوع ساندویچ پانل خود شامل دسته بندی جزئی می شوند که در صورت تمایل می توانید در لینک های مربوطه در متن اطلاعات بیشتری پیدا کنید..

ازدیگر محصولات تولیدی این شرکت، کامیون ها و کشنده های شرکت بزرگ سوئدی اسکانیا می باشد. مجتمع صنعتی ماموت با کمک شرکت سوئدی اسکانیا کار خود را در حوزه حمل و نقل کشور آغاز کرد و کامیون ها و کشنده های این شرکت بزرک را وارد و با مونتاژ می کند.

امروزه کامیون ها واتوبوس های اسکانیا بازارهای وسیعی از صنعت حمل ونقل دنیارا گرفته اند.

امروزه، فولکس واگن با در اختیار داشتن 70 درصد سهام اسکانیا، بزرگترین سهام دار شرکت اسکانیا محسوب می شود.