تریلر

تریلر ماموت

تریلر 

گروه صنعتی ماموت یکی از بزرگترین مجتمع های صنعتی کشور است که در سال 1371 فعالیت خود را در زمینه ساخت انواع تریلر، سازه های پیش ساخته و … فعالیت خود را آغاز کرد. گروه صنعتی ماموت نماینده انحصاری محصولات اسکانیا در ایران نیز هست و همواره در زمینه حمل و نقل جاده ای توانسته حضور موفق در جاده های ایران داشته باشد. تریلرهای ماموت یکی از مهم ترین بخش های صنعت حمل و نقل در کشور هستند. گروه صنعتی ماموت مدل های مختلفی از تریلر ها را با کاربری های متفاوت طراحی و عرضه می کند. جنس قطعات فلزی که در ساخت انواع تریلرهای ماموت به کار برده می شود از فلزات با استحکام بالا مانند فولاد است . جهت کسب اطلاع از شرایط فروش اقساطی تریلرهای ماموت به صفحه فروش اقساطی تریلر مراجه فرمایید.

انواع تریلرهای ماموت

تریلر یخچالی

تریلر یخچالی یکی از پرفروش ترین محصولات  شرکت ماموت است که از آن برای حمل مواد غذایی ومحصولاتی که نیاز به نگهداری در دمای پایین دارند استفاده می شود.

تریلر چادری ماموت

تریلر چادری کشویی سه محوراز اصلی ترین محصولات تولیدی شرکت ماموت است که استانداردهای رعایت شده در این محصول و ویژگی هایی مثل پایه کشویی ، سقف کشویی، قابلیت تنظیم ارتفاع و … این محصول را به یکی ازتریلرهای قدرتمند ورقیبی برای محصولات داخلی و خارجی ساخته است

تریلرکفی ماموت

تریلر کفی  برای بارگیری غیرثابت  طراحی شده اند که از آنها برای حمل کانتینرها، بارهای دارای ارتفاع غیر استاندارد،وسایل دارای حجم کم و وزن بالا مانند توپ فولادی،میلگرد و تیرآهن، خودروهای سنگین و راه سازی و … استفاده می شود.

تریلرتیغه تانکر

تریلر تیغه تانکربرای حمل تانکرها استفاده می شوند. تریلر تیغه تانکر دارای قدرت بالا برای حمل بارهای سنگین است. تریلر تیغه تانکر که به کشنده وصل می شود همراه تانکری که بر روی آن نصب می شود برای جابه جایی آب، نفت، گازوییل و بنزین استفاده می شود.

تریلر کمپرسی

تریلر کمپرسی از محصولات موفق و پرفروش شرکت ماموت است که از آن برای حمل بارهای مانند مصالح ساختمانی و … استفده می شود.این تریلر همچنین  دارای بالابر محور جلو است که هم به صورت دستی و هم اتوماتیک ساخته شده است. تریلر کمپرسی سه محوردارای سیستم قفل پارک تریلر برای پارک کردن وحرکت ضروری تریلر است. 

Tags

مطالب مشابه

شاید علاقه‌مند باشید به
Close
Back to top button
Close
Close