اتاق بار

اتاق یخچالی نیسان

اتاق یخچالی نیسان به باکس هایی گفته می شود که قابل نصب به روی شاسی نیسان می باشند. اتاق حمل بار یخچالی نیسان بهترین گزینه برای حمل کالا در مسیرهای بین شهری و درون شهری می باشد.
جنس این نوع از اتاق های حمل بار از ساندویچ پانل های دو رو ورق، پیش رنگ شده با پلی اورتان آلمانی می باشد.

اتاق یخچالی نیسان دارای مزیت های بی شماری می باشد که میتوان به استحکام بالا، وزن مناسب، عایق حرارت و سرما انها اشاره کرد.

اتاق های حمل بار دارای انواع گوناگونی نظیر اتاق حمل بار کامیون، اتاق حمل بار کامیونت، اتاق حمل بار نیسان، اتاق حمل نوشابه و اتاق حمل جوجه می باشد.

 
ساندویچ پانل یا پانل های کامپوزیت آلومینیوم سازه پیش ساخته ای می باشد که از سه لایه تشکیل شده است. ساندویچ پنل از دو طرف دارای لایه بوده و در میان آن لایه ها یک لایه نرم و انعطاف پذیری با نام لایه عایق قرار داده شده است.

 

مشخصات اتاق یخچالی نیسان

 

اتاق یخچالی نیسان از سازه ساندویچ پانل تولید می شود. ضخامت دیواره ی جانبی اتاق حمل بار 10 سانتی متر ضخامت دیواره های جانبی و سقف ۱۰ سانتیمتر – کف ۱۵ سانتی متر با آلومینیوم ریلدار یا آجدار –پروفیلهای بیرونی و داخلی از نوع آلومینیوم مخصوص – دارای سیستم, روشنایی داخل سردخانه در با عقب با لاستیک مخصوص میباشد.

P.V.C درب دولنگه و بر روی هر لنگه ۲ لولا و یک قفل ، درب عقب با ضخامت ۸۰ میلیمتر از جنس ساندویچ پانل و دارای عایق بندی P.V.C با لاستیک مخصوص می باشد.

شرکت ماموت یکی از برترین تولید کنندگان در زمینه تولید و نصب انواع اتاق حمل بار در ایران می باشد.

اتاق حمل بار یخچالی ماموت دارای ویژگی های نظیر کاهش 60 درصد وزن و افزایش حجم داخل اتاق می باشد. اتاق های حمل بار نیسان دارای وزن کم و آنتی باکتریال می باشند.

اتاق یخچالی نیسان ماموت دارای سقف ، دیواره و کف یک تکه هستند که این امر باعث کاهش اتلاف انرژی می شود.

شرکت ماموت با به کارگیری از ساندویچ پانل در ساخت اتاق حمل بار نیسان توانسته است که امنیت و کیفیت را در کنار هم به مشتریان خود ارائه دهد.

 

قیمت اتاق یخچالی نیسان با توجه موارد گوناگونی تعیین می شود که میتوان بر اساس معیارهایی نظیر عایق به کاربرده شده و مقدار پنل به کاربرده شده در آن را قیمت گذاری کرد.

 

برای اطلاع از قیمت اتاق حمل بار نیسان شرکت ماموت با ما در تماس باشید.

Tags
Back to top button
Close
Close